В мережі з’явилися справжні фото ігрової версії Redmi K40

За останні кілька днів було кілька офіційних тизерів майбутньої ігрової версії Redmi K40. Раніше сьогодні ми побачили перші реальні зображення цього смартфона, що демонструють його кнопку на плечі. Зараз компанія офіційно випустила кілька тизерів цього смартфона, що демонструють цю функцію. Кнопка в Redmi K40 ігрової версії підтримує миттєве перемикання режимів гри. Ця функція також дозволяє смартфону підтримувати ідеальне 4-пальцеве управління.

Ігрова версія Redmi K40

За словами Redmi, цей смартфон перший використовує мініатюрні механічні клавіші на плечі. Це означає, що вони мають набагато менший розмір, але відчуття рук залишається незмінним. Крім того, механічні клавіші ігрової версії Redmi K40 витримують понад 1,5 мільйона натискань. За словами компанії, це було виявлено у жорсткому випробуванні на міцність.

Ігрова версія Redmi K40 – це перший ігровий смартфон Redmi

За словами Redmi, в цьому смартфоні вперше використовуються мініатюрні механічні наплічні клавіші. Це означає, що вони мають набагато менший розмір, але відчуття руки залишається колишнім. Компанія також обіцяє високий хід клавіш, чіткий зворотний зв’язок. Крім того, клавіші налаштовані на високоякісні неодимові залізні магніти з бору, які ніколи не можна розмагнітити.

В ігровому смартфоні має бути передбачено відведення тепла. Ігрова версія Redmi K40 постачається з необхідним рідинним охолодженням VC для електронних видів спорту. Він також використовує графен великої площі 11540 мм², який розв’язує всі проблеми з перегрівом. Тепло також розсіюється через область антени.

Під капотом цей пристрій матиме чіп MediaTek Dimensity 1200. Корпус дуже тонкий, і в ньому використовується бічний датчик відбитків пальців. Навколо модуля камери також є коло світлодіодних ліхтарів, що надає йому ігровий вигляд. Згідно з повідомленнями, цей пристрій офіційно вийде 27 квітня.

Дисплей цього смартфону буде оснащений OLED Samsung E4. Цей дисплей з одним отвором має високу частоту оновлення 144 Гц. Його буде живити вбудований величезний акумулятор потужністю 5000 мАг, який підтримує надшвидку flash зарядку на 67 Вт.

Крім того, Лу Вейбінг одного разу сказав: «Цього разу ми все ще будемо впроваджувати ефективність Redmi в рамках місії бренду щодо максимальної економічності та використовувати більш вигідну ціну, щоб надати публіці професійний ігровий досвід, пробиваючи нижній ряд ціни ігрових мобільних телефонів. Використовуйте більше хардкорних ігор. Досвід та більш екстремальне співвідношення ціни та якості оголошують війну старій галузі ігрових мобільних телефонів “.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua