В мережі з’явилися справжні фото ігрової версії Redmi K40

За останні кілька днів було кілька офіційних тизерів майбутньої ігрової версії Redmi K40. Раніше сьогодні ми побачили перші реальні зображення цього смартфона, що демонструють його кнопку на плечі. Зараз компанія офіційно випустила кілька тизерів цього смартфона, що демонструють цю функцію. Кнопка в Redmi K40 ігрової версії підтримує миттєве перемикання режимів гри. Ця функція також дозволяє смартфону підтримувати ідеальне 4-пальцеве управління.

Ігрова версія Redmi K40

За словами Redmi, цей смартфон перший використовує мініатюрні механічні клавіші на плечі. Це означає, що вони мають набагато менший розмір, але відчуття рук залишається незмінним. Крім того, механічні клавіші ігрової версії Redmi K40 витримують понад 1,5 мільйона натискань. За словами компанії, це було виявлено у жорсткому випробуванні на міцність.

В мережі з'явилися справжні фото ігрової версії Redmi K40

Ігрова версія Redmi K40 – це перший ігровий смартфон Redmi

За словами Redmi, в цьому смартфоні вперше використовуються мініатюрні механічні наплічні клавіші. Це означає, що вони мають набагато менший розмір, але відчуття руки залишається колишнім. Компанія також обіцяє високий хід клавіш, чіткий зворотний зв’язок. Крім того, клавіші налаштовані на високоякісні неодимові залізні магніти з бору, які ніколи не можна розмагнітити.

В ігровому смартфоні має бути передбачено відведення тепла. Ігрова версія Redmi K40 постачається з необхідним рідинним охолодженням VC для електронних видів спорту. Він також використовує графен великої площі 11540 мм², який розв’язує всі проблеми з перегрівом. Тепло також розсіюється через область антени.

Під капотом цей пристрій матиме чіп MediaTek Dimensity 1200. Корпус дуже тонкий, і в ньому використовується бічний датчик відбитків пальців. Навколо модуля камери також є коло світлодіодних ліхтарів, що надає йому ігровий вигляд. Згідно з повідомленнями, цей пристрій офіційно вийде 27 квітня.

Дисплей цього смартфону буде оснащений OLED Samsung E4. Цей дисплей з одним отвором має високу частоту оновлення 144 Гц. Його буде живити вбудований величезний акумулятор потужністю 5000 мАг, який підтримує надшвидку flash зарядку на 67 Вт.

Крім того, Лу Вейбінг одного разу сказав: «Цього разу ми все ще будемо впроваджувати ефективність Redmi в рамках місії бренду щодо максимальної економічності та використовувати більш вигідну ціну, щоб надати публіці професійний ігровий досвід, пробиваючи нижній ряд ціни ігрових мобільних телефонів. Використовуйте більше хардкорних ігор. Досвід та більш екстремальне співвідношення ціни та якості оголошують війну старій галузі ігрових мобільних телефонів “.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: