Перший погляд на справжнє зображення iPhone 13 mini

Згідно з попередніми повідомленнями, Apple представить нову серію iPhone 13 у вересні цього року. Як і iPhone 12 серії, ця нова серія також матиме чотири пристрої. Ми очікуємо побачити iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Однак надходили повідомлення про те, що оновлення цих смартфонів буде не надто великим. Після змін у дизайні передньої частини iPhone 13 з’явилася нова інформація щодо зовнішнього вигляду iPhone 13 mini.

Перший погляд на справжнє зображення iPhone 13 mini

Це перший погляд на справжній пристрій iPhone 13 mini. З усім тим, важливо зазначити, що це лише прототип. Це означає, що він може не представляти пристрій, який врешті-решт з’явиться на ринку. Прототип в основному такий самий, як і попередні експозиції. Однак це дає краще уявлення про те, як буде виглядати задня частина iPhone 13 mini.

Хоча задній модуль з подвійною камерою у нового iPhone 13 mini буде продовжувати квадратну конфігурацію, він має два внутрішні компоненти. Об’єктиви не будуть розташовані вертикально, як в iPhone 12 mini, вони матимуть діагональне розташування. Крім того, весь модуль лінз має новий дизайн для розміщення лінз більшого розміру. Крім того, iPhone 13 mini виявляється трохи товщі, ніж iPhone 12 mini.

Перший погляд на справжнє зображення iPhone 13 mini

Очевидно, що чотири моделі цієї серії не матимуть однакової конфігурації. Дві моделі Pro (iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max) будуть оснащені OLED-панеллю Samsung LTPO 120 Гц. Цей дисплей підтримує адаптивну частоту оновлення 120 Гц і забезпечує інтелектуальне регулювання функції швидкості оновлення екрана. Він може автоматично перемикатися між 1-120 Гц відповідно до вмісту екрана. Це врешті-решт дозволяє йому ефективно економити потужність телефону. Це перший раз, коли Apple iPhone матиме частоту оновлення вище 60 Гц. Однак iPhone 13 mini не матиме деяких із цих функцій.

Крім того, є повідомлення, що ці смартфони підтримуватимуть рішення подвійного розблокування Face ID і Touch ID. Крім того, в серії буде використовуватися абсолютно новий процесор A15 Bionic. Вони також підтримуватимуть технологію Wi-Fi 6E, а модуль камери також буде вдосконалений.

Екран та аспекти камери цієї нової серії iPhone будуть головним акцентом оновлення. Крім того, також відбудеться зростання ціни. Фактично, як очікується, топова версія перевищить 15 000 юанів (2310 доларів США). Це буде найдорожчий iPhone в історії.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: