Android 12 Developer Preview 3 доступний. Завантажте його тут!

Поки деякі компанії намагаються поставити Android 11 на деякі свої смартфони 2020 року, Google прогресує з розробкою Android 12. В міру того, як місяці минають, пошуковий гігант наближає свою нову прошивку до стабільного випуску. Сьогодні пошуковий гігант випускає третій попередній перегляд розробника. Реліз відповідає запланованому графіку запуску Google і передує запуску бета-версії, який запланований на травень. Ми очікуємо, що це збігається з віртуальним виданням Google I / O. Очікується, що компанія розкриє всі свої плани з Android 12 та деталізує оновлення під час своєї конференції, орієнтованої на розробників.

Новий попередній перегляд для розробників Android 12 приносить купу оновлень. Ці оновлення дозволять розробникам отримати більше користі від камери смартфона та гаптичного обладнання. З точки зору загальної точки зору, Google пропонує більше можливостей зворотного зв’язку щодо подій інтерфейсу, ігор та продуктивності. Один з ефектів називається “Low Tick”. Це дозволяє Google використовувати переваги ширшої смуги частот останніх виконавчих механізмів. В іграх розробники тепер можуть отримати доступ до декількох різних виконавчих механізмів самостійно в ігрових контролерах. Вони будуть надавати один і той же ефект синхронно або різні тактильні ефекти на декілька приводів.

Android 12 додає підтримку камер із “надвисокою роздільною здатністю”

Новий випуск також додає вдосконалення для підтримки камери. Він включає вбудовану підтримку датчиків камери з надвисокою роздільною здатністю. Ми припускаємо, що Google розширює сумісність і те, що розробники можуть зробити з цими новими смартфонами, що виходять з шалено високою роздільною здатністю. Google заявляє, що Android 12 буде поставлятися з новими API платформи. Ці API дозволять стороннім програмам використовувати всі переваги цих універсальних датчиків. Це дивно, адже іноді нудно бачити, що лише програми власних камер певних пристроїв можуть робити фотографії у високій роздільній здатності або використовувати додаткову камеру, як ультраширокий модуль.

Пошуковий гігант також пропонує твіки, які покращать досвід під час запуску програми. До того, є новий шаблон сповіщення про дзвінки. За даними Google, є нова анімація запуску додатків для всіх програм з моменту запуску, заставний екран із піктограмою програми та перехід до самої програми. В основному компанія визначає нові стандартні елементи дизайну для запуску програми. Ми вважаємо, що все це є частиною підходу Google Material NEXT. Однак компанія заявляє, що розробники можуть вільно налаштовувати цю анімацію та підтримувати свій унікальний бренд.

Крім того, останній попередній перегляд вводить кращі сповіщення про дзвінки. Вхідні дзвінки матимуть більше видимості та можливості сканування, а також покращать їх узгодженість з іншими компонентами сповіщень. Інші доповнення включають нові дозволи на точні сигнали тривоги, оновлені вебпосилання, швидше машинне навчання тощо.

Варто зазначити, що Developer Preview 3 доступний лише для Pixel 3 та новіших смартфонів Pixel. Ви можете завантажити збірки звідси. Остаточна стабільна збірка потрапить на смартфони Pixel у вересні 2021 року. Звичайно, ми очікуємо, що набагато більше деталей з’явиться до повного випуску.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua