Ринкова вартість Dogecoin зросла на 400% за тиждень

На сьогодні криптовалютний бізнес є найкращим вибором для любителів технологій. Однак, так само як є вигоди, це також може призвести до величезних збитків. В цей час однією з найбільш гінких криптовалют у світі є Dogecoin. Ну, ці криптовалютні гроші почалися з жарту, але зараз це серйозна угода. На ринку є тисячі криптовалют, тому ніхто не знав Dogecoin до того, як Ілон Маск сказав про них.

Ринкова вартість Dogecoin зросла на 400% за тиждень

Протягом останніх кількох місяців генеральний директор Tesla Ілон Маск був захисником Dogecoin. Після серії твітів від Musk Dogecoin почав демонструвати свої переваги, і зараз ми не можемо недооцінювати темпи його зростання.

За даними CoinMarketCap, Dogecoin за останній тиждень виріс приблизно на 400%. Крім того, його загальна ринкова вартість досягла приблизно 50 мільярдів доларів. Це навіть перевищує ринкову вартість Ford чи Kraft Heinz, і це наздоганяє Twitter.

Ринкова вартість Dogecoin зросла на 400% за тиждень

Простіше кажучи, 24-годинне зростання Dogecoin підскочило до 187,22%, тоді як семиденне зростання зростає на 497,11%. Найвища цілодобова точка Dogecoin становить близько $ 0,44. Однак, як минув тематичний день 20 квітня, зараз він зафіксував падіння майже на 20%. Це справді великі злети та падіння.

До того ж статистика показує, що Dogecoin зріс на 3872,55% лише за три місяці. За останній місяць він досяг 509,30%, а курс відносно долара США за останні 12 місяців змінився на 18299,46%, що є божевільним.

Важливо зазначити, що за останній тиждень криптовалюти часто різко зростали або падали. Це нагадування всім друзям, що нерозумно інвестувати за бажанням. Ви повинні вивчити ринок, перш ніж інвестувати.

Після значного падіння біткойн знову піднімається

До минулого тижня ця криптовалюта постійно зростала приблизно до 64 000 доларів за монету. Однак два дні тому монета зробила величезне падіння – 52 000 доларів за монету. З усім тим, через кілька годин він знову почав зростати, і на завершення роботи в понеділок його ціна становила 57 000 доларів.

рыночная стоимость биткойнов

Станом на понеділок цього тижня, записи Coindesk показують, що ціна біткойна становить близько 57095,75 долара за монету. За останні 24 години він зріс на 7,96% і має ринкову вартість 10229 мільярдів доларів. Щодо біткойнів, інший інформаційний вебсайт про криптовалюти показує, що його ціна становить 57041,68 долара за монету. Це також перевищує 57 000 доларів.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: