ⓘ BIWIN представляє пам’ять і персональні пристрої збереження даних під брендами Acer і Predator

Компанія BIWIN, провідний виробник мікросхем для флеш-пам’яті, досягла угоди з Acer про постачання пам’яті і персональних SSD-накопичувачів під марками Acer і Predator.

Пропоновані продукти будуть використовувати виробничі можливості BIWIN і всесвітню впізнаваність брендів Acer і Predator, щоби представити новітні рішення в області пам’яті і зберігання даних як для звичайних користувачів, так і для професійних геймерів.

Acer

У новому портфелі твердотільних накопичувачів Acer пропонується ряд 2,5-дюймових дисків SATA, M.2 SATA і M.2 PCIe NVMe.

2,5-дюймовий SA100 початкового рівня пропонує продуктивність і надійність та доступний з ємністю від 120 ГБ до 1,92 ТБ.

RE100 доступний у вигляді стандартного 2,5-дюймового диску SATA, а також у меншому форм-факторі M.2 SATA. Маючи ємність від 128 ГБ до 1 ТБ (M.2) і 4 ТБ (SATA), а також швидкість читання і запису 560 МБ/с і 520 МБ/с, RE100 працює близько до максимальної швидкості інтерфейсу SATA, і це є надзвичайно надійним рішенням з точки зору швидкості і ємності для оновлення будь-якого настільного ПК або ноутбука.

Що стосується максимальної продуктивності, накопичувач Acer M.2 PCIe Gen3 NVMe, FA100 – доступний з ємністю від 128 ГБ до 2 ТБ, досягаючи швидкості читання до 3300 МБ/с і запису 2700 МБ/с. Ця виняткова продуктивність у шість разів вища, ніж у стандартних твердотільних накопичувачів SATA.

 

Лінійка модулів DRAM під брендом Acer включає стандартні модулі SO і UDIMM зі швидкістю в діапазоні від 2666 МГц до 3200 МГц і ємністю від 4 ГБ до 32 ГБ на один модуль. Ідеальне оновлення для будь-якого настільного ПК і ноутбука, особливо з огляду на постійне зростання попиту на модулі пам’яті більшої місткості.

Для ентузіастів високопродуктивних обчислень, BIWIN також запропонує модуль HT100 марки Acer з тепловідведенням та унікальним дизайном. Ємність (від 8 ГБ до 32 ГБ) і пропоновані швидкості (від 2666 МГц до 3600 МГц) задовольняють широкий спектр потреб споживачів.

Predator

Бренд Predator відомий тим, що надає завзятим геймерам і професіоналам кіберспорту висококласні ігрові рішення, які надають їм конкурентну перевагу.

Новий флагманський портфель високопродуктивних модулів пам’яті та сховищ під брендом Predator розпочинається з новітніх модулів пам’яті та надшвидких твердотільних накопичувачів.

Нова серія модулів пам’яті Predator Apollo з потужним дизайном, натхненним кіберпанком, у поєднанні з продуктивністю, пропонує швидкість, стиль та особливе освітлення. Його надвисока частота, наднизька синхронізація і можливості розгону задовольнять навіть найспрагліших до швидкості геймерів.

Серія Predator Apollo оснащена RGB-підсвічуванням, яке синхронізується з програмним забезпеченням більшості материнських плат, щоби забезпечити вісім привабливих незалежних областей освітлення, 16 мільйонів значень кольорів RGB і 10+ світлових ефектів

Модулі пам’яті Predator Apollo, які побудовані з найкращих компонентів, оснащені вражаючою 10-шаровою друкованою платою, алюмінієвим радіатором, позолоченими контактами 15 мкм і V-подібними матрицями найвищої якості для забезпечення максимально високого рівня продуктивності. З Apollo, як частиною їх обладнання (включаючи Intel XMP 2.0), геймери тепер можуть перейти до розгону одним клацанням миші.

На додаток до серії Predator Apollo, ряд модулів пам’яті Predator Talos побудований з 8-шаровою друкованою платою, наднизькою синхронізацією та високоефективним радіатором із цинкового сплаву, щоби гарантувати кращу продуктивність, більш високу довговічність і надзвичайно приємні враження користувачів під час роботи.

У твердотільному сховищі, новий Predator GM3500 забезпечує більш швидкий час завантаження ігор, додатків і фільмів. Він легший ніж звичайні диски, краще витримує рухи і падіння та споживає менше енергії.

Ця високопродуктивна модель GM3500 відповідає стандарту PCIe Gen 3×4, NVMe 1.3 і забезпечує швидкість читання-запису 3400/3000 МБ/с, а вбудована функція Advanced LDPC (Low Density Parity Check) підвищує продуктивність за рахунок використання потужних алгоритмів коду виправлення помилок. Наразі все більше споживачів усвідомлюють переваги твердотільних накопичувачів і хочуть оновити свої настільні і портативні системи. Твердотільні накопичувачі під брендом Predator забезпечують швидкість (і ємність), необхідну для більш швидкої роботи та безтурботного ігрового процесу

У зв’язку зі швидким зростанням індустрії ігор і кіберспорту, лінійки високопродуктивних систем зберігання і пам’яті Predator будуть розширюватися, надаючи споживачам ще більше можливостей для поновлення.

Про BIWIN

Компанія BIWIN, яка входить у десятку провідних виробників мікросхем для внутрішньої пам’яті в Китаї, має більш ніж 25-річний досвід роботи на ринку пам’яті і пристроїв зберігання даних. Компанія може похвалитися незалежними можливостями розробки програмного, апаратного та мікропрограмного забезпечення, а також можливостями розробки алгоритмів зберігання і процесів – та є одним із небагатьох підприємств зі зберігання даних у Китаї, здатним як проектувати мікросхеми, так і створювати і тестувати їх.

BIWIN фокусується на наданні споживачам більш конкурентоспроможних і високоякісних апаратних і програмних рішень для зберігання даних. Продукти та послуги BIWIN включають твердотільні накопичувачі, вбудовані мікросхеми зберігання, карти пам’яті, модулі пам’яті та послуги з налаштування.

Нова науково-технічна зона BIWIN Huizhou запропонує більше 110 000 м² виробничих ліній для виробництва мікросхем і модулів пам’яті, карт пам’яті та твердотільних накопичувачів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua