Apple розкриє свої плани протягом найближчих 3-6 місяців

Згідно з повідомленнями, аналітика Wedbush, Дена Айвса, Apple може розкрити відповідну інформацію про свій гучний автомобільний проєкт протягом найближчих 3 – 6 місяців. Конфіденційний внутрішній проєкт «Проєкт Титан» – це проєкт безпілотного автомобіля компанії. Айвс також повідомляє, що Apple може зайняти деякий час до того, як автомобіль фактично надійде. Ведбуш заявив, що Apple фактично не випустить автомобіль для споживачів принаймні до 2024 року.

Айвз сказав, що хоча машина вийде лише через кілька років, до цього компанія повинна оприлюднити деяку інформацію про транспортний засіб. Компанії потрібно зробити це, щоб закласти основу для автомобілів Apple. Він вірить, що Apple оприлюднить свої плани щодо автомобілів десь цього літа.

На запитання про графік роботи компанії, Айвс відповів, що Apple повинна “знайти партнера” ​​для своїх безпілотних автомобілів. Звичайно, це збігається з попередніми звітами. Згідно з попередніми припущеннями, компанія веде переговори з кількома автовиробниками.

В останні кілька років ходили чутки, що Apple розробляє самокеровані машини. Протягом останніх кількох місяців були повідомлення, які ще більше підтвердили прагнення компанії вийти на автомобільний ринок. Мін-Чи Куо, відомий аналітик Apple, вважає, що Apple не випустить автомобіль Apple щонайменше до 2023 року. Очікується, що виробництво та виготовлення цієї допомоги здійснюватиметься стороннім підрядником. Однак машина прибуде з маркою Apple.

Нещодавно південнокорейські ЗМІ повідомляли, що Apple “дуже близька” до підписання угоди з LG і Magna про спільне виробництво автомобілів Apple.

Huawei зараз глибоко занурюється у бізнес смартавтомобілів

Попри те, що Apple, очевидно, не буде використовувати жоден з компонентів Huawei, китайський виробник є одним з основних гравців у ланцюжку постачання інтелектуальних автомобільних компонентів. Нещодавно компанія випустила п’ять інтелектуальних продуктів, пов’язаних з автомобілями. Багато з цих продуктів вже у масовому виробництві. Насправді деякі з них вже є на ринку.

Ці продукти охоплюють галузі лідару, розумної кабіни та автономного водіння. Крім того, Ван Цзюнь, президент Huawei Smart Car Solutions BU, стверджує, що деякі машини будуть доступні на деяких каналах Huawei. Це означає, що Huawei може використовувати свої споживчі канали BG для продажу розумних автомобілів.

З усім тим, ці машини не прибудуть із брендом Huawei, бо Huawei не виробляє автомобілі. Однак деякі розумні транспортні засоби матимуть логотип “Huawei Inside”.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: