Apple розкриє свої плани протягом найближчих 3-6 місяців

Згідно з повідомленнями, аналітика Wedbush, Дена Айвса, Apple може розкрити відповідну інформацію про свій гучний автомобільний проєкт протягом найближчих 3 – 6 місяців. Конфіденційний внутрішній проєкт «Проєкт Титан» – це проєкт безпілотного автомобіля компанії. Айвс також повідомляє, що Apple може зайняти деякий час до того, як автомобіль фактично надійде. Ведбуш заявив, що Apple фактично не випустить автомобіль для споживачів принаймні до 2024 року.

Apple розкриє свої плани протягом найближчих 3-6 місяців

Айвз сказав, що хоча машина вийде лише через кілька років, до цього компанія повинна оприлюднити деяку інформацію про транспортний засіб. Компанії потрібно зробити це, щоб закласти основу для автомобілів Apple. Він вірить, що Apple оприлюднить свої плани щодо автомобілів десь цього літа.

На запитання про графік роботи компанії, Айвс відповів, що Apple повинна “знайти партнера” ​​для своїх безпілотних автомобілів. Звичайно, це збігається з попередніми звітами. Згідно з попередніми припущеннями, компанія веде переговори з кількома автовиробниками.

В останні кілька років ходили чутки, що Apple розробляє самокеровані машини. Протягом останніх кількох місяців були повідомлення, які ще більше підтвердили прагнення компанії вийти на автомобільний ринок. Мін-Чи Куо, відомий аналітик Apple, вважає, що Apple не випустить автомобіль Apple щонайменше до 2023 року. Очікується, що виробництво та виготовлення цієї допомоги здійснюватиметься стороннім підрядником. Однак машина прибуде з маркою Apple.

Нещодавно південнокорейські ЗМІ повідомляли, що Apple “дуже близька” до підписання угоди з LG і Magna про спільне виробництво автомобілів Apple.

Huawei зараз глибоко занурюється у бізнес смартавтомобілів

Попри те, що Apple, очевидно, не буде використовувати жоден з компонентів Huawei, китайський виробник є одним з основних гравців у ланцюжку постачання інтелектуальних автомобільних компонентів. Нещодавно компанія випустила п’ять інтелектуальних продуктів, пов’язаних з автомобілями. Багато з цих продуктів вже у масовому виробництві. Насправді деякі з них вже є на ринку.

Ці продукти охоплюють галузі лідару, розумної кабіни та автономного водіння. Крім того, Ван Цзюнь, президент Huawei Smart Car Solutions BU, стверджує, що деякі машини будуть доступні на деяких каналах Huawei. Це означає, що Huawei може використовувати свої споживчі канали BG для продажу розумних автомобілів.

З усім тим, ці машини не прибудуть із брендом Huawei, бо Huawei не виробляє автомобілі. Однак деякі розумні транспортні засоби матимуть логотип “Huawei Inside”.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: