Складний iPhone від Apple, який має дисплей, що складається назовні

Протягом останніх двох років Samsung тримає ринок складних смартфонів під своїм поясом. Є конкуренти від Huawei та Motorola, але перший досить обмежений у доступності, а другий – недостатній у технічних характеристиках. Ситуація змінюється зараз, коли до цього сегменту приєднується більше виробників. Ще в минулому місяці Xiaomi представила свій Mi Mix Fold як першу спробу в цій ніші. Найближчими місяцями ми очікуємо, що Oppo та навіть Google запустять своїх складних претендентів. Оскільки Apple є однією з найактуальніших компаній у сегменті смартфонів, природно очікувати від них складного смартфона. Однак складаному iPhone все одно може знадобитися рік-два, щоб дістатися до полиць. Тим часом компанія грається з концепціями через патенти.

Apple отримала рішення Управління патентів і товарних знаків США (USPTO) для застосування нової складної конструкції смартфона. Згідно зі схемою звіту від Patently Apple, остання концепція показує передбачуваний складаний iPhone, який складається назовні. Це суперечить дизайну сучасних складних телефонів, таких як Galaxy Z Fold 2 та Moto Razr 5G. Обидва пристрої мають внутрішню складну конструкцію. Рішення Apple наближається до складного дизайну Huawei Mate X, з деякими очевидними відмінностями.

Складний iPhone від Apple принесе вдосконалений дизайн, що складається назовні з Touch ID під склом

Одним із досягнень, представлених цим патентом, є спроба Apple зберегти як верхні, так і нижні складені екрани однаковими за довжиною. Як результат, вона не потребуватиме скошеної частини, щоб порушити потік конструкції. Зовнішньо розгорнутий дизайн складаного iPhone, мабуть, спрямований на те, щоб розгорнути навіть шарнірну область як функціональну. Відповідно до цього патенту бокова стінка, яка утворюється шляхом складання пристрою, включатиме скло або інший прозорий матеріал, який може відповідати всім параметрам. Матеріал має кращі параметри, якість перегляду, точність дотику та довговічність.

Під скляними панелями Apple прагне використовувати сенсорний датчик для реалізації різноманітних функцій. Сюди можуть входити сенсорне регулювання гучності та навігація по інтерфейсу. Новий пристрій може навіть повернути Touch ID за допомогою вбудованого сканера. Зазначимо одне, що в патенті зазначено, що боковини можуть бути як плоскими, так і кривими. Очевидно, Apple з часом вирішить, який з них буде найбільш довговічним. Одна з частин складаного дисплея iPhone, здається, є повноекранною, інша частина, мабуть, оснащена динаміком для дзвінків.

У патенті навіть є порти для підключення на одній із двох складок. Це надає додаткову довіру потенціалу цього патенту стати комерційно доступним продуктом. Він може бути занадто «просунутим» у порівнянні з сучасними складаними пристроями. Однак, очевидно, Apple дуже обережно ставиться до свого складаного iPhone. Це пояснює, чому компанія витрачає занадто багато часу, щоб випустити продукт цього класу. Вона хоче забезпечити життєздатний і довговічний продукт.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua