Galaxy Z Fold 3 працюватиме на чипсеті Snapdragon та менший батареї!

Здається, у Samsung безліч продуктів Galaxy під рукавами. Chaebol готовий представити три нові ноутбуки на майбутньому заході Galaxy Unpacked. Очікується, що бренд також випустить смартфон середнього класу Galaxy M42. Окрім нових ноутбуків Galaxy Book, наступною великою справою має бути наступна ітерація складних пристроїв. Ми говоримо про Galaxy Z Fold 3.

Третя ітерація оригінального Galaxy Fold відбудеться у другій половині року, можливо, у серпні. Ми вже давно чуємо про складний пристрій. Згідно з новою розробкою, тепер ми маємо важливу інформацію навколо смартфона.

Galaxy Z Fold 3 може не поставлятися з чипсетом Exynos!

Набір мікросхем Exynos від Samsung на флагманських пристроях завжди був суперечливою темою, і шанувальники, як правило, не задоволені рішенням. За допомогою Exynos 2100 SoC Samsung спробував розв’язати всі проблеми, такі як перегрів та троттлінг. Звичайно, ми можемо сподіватися побачити вдосконалений чипсет на Galaxy Z Fold 3. Згідно з новим витоком, схоже, Samsung не збирається включати чипсет Exynos у свій складний пристрій наступного покоління.

Цей витік відбувається з відомого Ice Universe (@UniverseIce). За його словами, Galaxy Z Fold 3 буде мати флагманський чипсет Qualcomm Snapdragon 888. Нове рішення було б щасливим прийманням, оскільки чипсет все ще випереджає внутрішні пропозиції компанії.

Розглядаючи цю нову розробку, схоже, ми можемо не побачити чипсет Exynos з графікою AMD Mobile Radeon. Окрім цього, ми також очікуємо тонший і легший профіль. Якщо поглянути на перспективу, Galaxy Z Fold 3, як кажуть, на 13 грамів легший за попередника. Вага також зведена до 269 грамів з 282 грамів у попередника.

Менший акумулятор можливий!

Samsung Galaxy Z Fold 3 також пройшов шлях до 3С для сертифікації. Новий список підтверджує дуже важливу інформацію, що стосується акумулятора. Схоже, новий складний пристрій справді матиме подвійну батарею. Одна з цих батарей буде мати номер моделі EB-BF926ABY з номінальною місткістю 2060 mAh. Натомість друга батарея матиме номінальну місткість 2215 mAh з номером моделі EB-BF927ABY.

Обидві ці дві батареї забезпечуватимуть загальну місткість 4275 mAh, що означає, що компанія може продати її як 4400 mAh. Якщо це так, то ми розглядаємо меншу місткість акумулятора в порівнянні з попередником.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua