Фітнес-трекер Fitbit Luxe став офіційним за ціною $ 149,95!

Тепер Fitbit додала новий фітнес-трекер, який отримав назву Fitbit Luxe, до свого зростального портфоліо. Запуск цієї нової фітнес-групи відбувся після витоку, який виявив весь дизайн. З новим трекером Fitbit зосереджує більше уваги на естетичному, роблячи його модним фітнес-браслетом. Насправді можна з упевненістю сказати, що Fitbit Luxe – це модна версія Inspire 2.

Fitbit Luxe вже готовий до попереднього бронювання!

Компанія з Каліфорнії вже розпочала попереднє бронювання пристроїв. Fitbit Luxe встановить вам близько $ 149,95, і у вас буде на вибір кілька варіантів кольорів. Ми розглядаємо місячний білий, чорний, орхідею та спеціальне видання Soft Gold. Компанія також пропонує 6-місячну пробну версію Fitbit Premium, яка зазвичай коштує 9,99 долара на місяць.

З Fitbit Premium ви отримаєте доступ до ексклюзивних програм, таких як Mindful Method, що містить понад 30 аудіо- та відеосеансів уважності та оздоровлення. Варто зазначити, що компанія не коментувала конкретну дату запуску. Fitbit, навпаки, націлений на весну.

Ось що це пропонує!

Що стосується якості збірки та естетики, Fitbit Luxe стверджує, що приносить на стіл преміальний досвід. Насправді компанія навіть називає ювелірний дизайн як одну з причин, чому хтось захоче його придбати. Спеціальне видання має браслет Parker Blink замість традиційного ремінця.

Fitbit Luxe оснащений яскравим кольоровим дисплеєм AMOLED, який може автоматично регулювати свою яскравість. Оскільки це фітнес-трекер, ми розглядаємо купу функцій, пов’язаних зі здоров’ям та фітнесом. Пристрій оснащений хвилинами активної зони, які допомагають враховувати кожну хвилину під час тренування. Є цілодобовий датчик серцевого ритму, підтримка вимірювання насичення киснем та вимірювання відстані та темпу в реальному часі.

Fitbit Luxe поставляється з 20 різними режимами вправ, і якщо ви не хочете продовжувати вибирати між ними, тоді SmartTrack автоматично робить це. Fitbit також додав підтримку відстеження стану менструального циклу, яку ви можете використовувати для фіксації менструацій, відстеження овуляції тощо. Ми розглядаємо безліч інших функцій, пов’язаних зі сном, таких як інструменти управління стресом, кероване дихання, показник сну, стадії сну та багато іншого.

Виробник стверджує, що пропонує 5-денний час автономної роботи від одного заряду. Звичайно, все залежить від уподобань користувача.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua