Huawei та Cyrus оголосили про створення першого, спільно виготовленого електричного автомобіля

У березні цього року ми почули, що новий продукт Huawei Smart Selection надійде у продаж і коштуватиме 300 000 юанів (38 429 доларів). Джерело заявило, що це буде електричний автомобіль, спільно виготовлений Huawei та виробником.

Вчора ми отримали чергову інформацію про те, що Huawei Smart Selection офіційно співпрацюватиме з Cyrus. Це новий енергетичний бренд за акціями Xiaokang.

 

Сьогодні компанія Cyrus оголосила про свого таємничого партнера – Huawei. Крім того, вони випустили новий продукт Huawei HI – Cyrus Huawei Smart Selection SF5, за ціною від 216 800 до 246 800 юанів (27 771 – 31 614 доларів). Тепер він доступний у торговому центрі Huawei. Автомобіль має пікову потужність 405 кВт, максимальний крутний момент 820 Н · м і розгін 4,68 секунди до 100 кілометрів.

У чисто електричному режимі Cyrus Huawei Smart Selection SF5 може досягти витривалості 180 кілометрів (NEDC); він також може досягти максимальної 1000 кілометрів витривалості понад (NEDC).

Автомобільні вироби Huawei виглядають досить привабливо

Автомобіль постачається з повноекранною інтелектуальною системою підключення HUAWEI HiCar, яка глибоко інтегрує рішення Smart Connection HUAWEI HiCar.

Користувачі можуть розбудити голосового помічника Huawei за допомогою фізичних кнопок. Вони також можуть торкнутися значка розумного голосу на центральному екрані управління з тією ж метою.

HUAWEI HiCar має режим подвійної карти – ви можете вільно перемикатися між картами AutoNavi та Baidu. Існують спеціальні служби музики та аудіокниг. Вони включають додатки Huawei Music, Kugou, Migu та NetEase Personalized Head, такі як Cloud Music та Гімалаї.

Згідно з повідомленнями, співпраця між Cyrus та Huawei зосереджена на ціннісній концепції “орієнтована на користувача, перш за все якість”, яка може дати 1+1 = ∞ (нескінченний) ефект і створити переваги в трьох основних галузях технології, канали та товари спільноти.

Huawei та Cyrus мають глибоку співпрацю

Окрім цього, ці два бренди запропонували багато інших технологій, таких як електропривод Huawei DriveONE три в одному, HUAWEI HiCar, Huawei Smart Cockpit, Huawei Harmony OS, модуль Huawei Kirin, HUAWEI Sound тощо.

Окрім допомоги Cyrus у виробництві та продажі автомобілів, Huawei також планує відкрити портал трафіку з 730 мільйонів користувачів смартфонів для Cyrus Huawei Smart Selection SF5.

Крім того, автомобіль оснащений розумною операційною системою SERES Smart Cloud. Остання включає запит та контроль інформації про транспортний засіб, навігацію, розваги, управління розпізнаванням голосу та віддалене оновлення. Він поставляється з високочутливою камерою, 3-міліметровими радарами, 4-ма об’ємними камерами огляду та 8 ультразвуковими радарами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: