Huawei та Cyrus оголосили про створення першого, спільно виготовленого електричного автомобіля

У березні цього року ми почули, що новий продукт Huawei Smart Selection надійде у продаж і коштуватиме 300 000 юанів (38 429 доларів). Джерело заявило, що це буде електричний автомобіль, спільно виготовлений Huawei та виробником.

Вчора ми отримали чергову інформацію про те, що Huawei Smart Selection офіційно співпрацюватиме з Cyrus. Це новий енергетичний бренд за акціями Xiaokang.

 

Huawei та Cyrus оголосили про створення першого, спільно виготовленого електричного автомобіля

Сьогодні компанія Cyrus оголосила про свого таємничого партнера – Huawei. Крім того, вони випустили новий продукт Huawei HI – Cyrus Huawei Smart Selection SF5, за ціною від 216 800 до 246 800 юанів (27 771 – 31 614 доларів). Тепер він доступний у торговому центрі Huawei. Автомобіль має пікову потужність 405 кВт, максимальний крутний момент 820 Н · м і розгін 4,68 секунди до 100 кілометрів.

У чисто електричному режимі Cyrus Huawei Smart Selection SF5 може досягти витривалості 180 кілометрів (NEDC); він також може досягти максимальної 1000 кілометрів витривалості понад (NEDC).

Huawei та Cyrus оголосили про створення першого, спільно виготовленого електричного автомобіля

Автомобільні вироби Huawei виглядають досить привабливо

Автомобіль постачається з повноекранною інтелектуальною системою підключення HUAWEI HiCar, яка глибоко інтегрує рішення Smart Connection HUAWEI HiCar.

Користувачі можуть розбудити голосового помічника Huawei за допомогою фізичних кнопок. Вони також можуть торкнутися значка розумного голосу на центральному екрані управління з тією ж метою.

HUAWEI HiCar має режим подвійної карти – ви можете вільно перемикатися між картами AutoNavi та Baidu. Існують спеціальні служби музики та аудіокниг. Вони включають додатки Huawei Music, Kugou, Migu та NetEase Personalized Head, такі як Cloud Music та Гімалаї.

Згідно з повідомленнями, співпраця між Cyrus та Huawei зосереджена на ціннісній концепції “орієнтована на користувача, перш за все якість”, яка може дати 1+1 = ∞ (нескінченний) ефект і створити переваги в трьох основних галузях технології, канали та товари спільноти.

Huawei та Cyrus оголосили про створення першого, спільно виготовленого електричного автомобіля

Huawei та Cyrus мають глибоку співпрацю

Окрім цього, ці два бренди запропонували багато інших технологій, таких як електропривод Huawei DriveONE три в одному, HUAWEI HiCar, Huawei Smart Cockpit, Huawei Harmony OS, модуль Huawei Kirin, HUAWEI Sound тощо.

Окрім допомоги Cyrus у виробництві та продажі автомобілів, Huawei також планує відкрити портал трафіку з 730 мільйонів користувачів смартфонів для Cyrus Huawei Smart Selection SF5.

Крім того, автомобіль оснащений розумною операційною системою SERES Smart Cloud. Остання включає запит та контроль інформації про транспортний засіб, навігацію, розваги, управління розпізнаванням голосу та віддалене оновлення. Він поставляється з високочутливою камерою, 3-міліметровими радарами, 4-ма об’ємними камерами огляду та 8 ультразвуковими радарами.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: