Google Voice Assistant для підтримки водіння в 6 країнах

Google Нещодавно випустив нову версію свого Google Voice Assistant у всьому світі. Це нове оновлення постачається із підтримкою допомоги у водінні для більшості країн та регіонів. Ця підтримка водіння Google Voice Assistant була вже доступна, але лише в США Протягом багатьох місяців функція автоматичної навігації та автоматичного керування голосовим помічником Google розроблялася. Згідно з повідомленнями, його продуктивність тепер може конкурувати з Android Auto. Нині ця послуга запущена в Австралії, Великобританії, Ірландії, Індії та Сінгапурі.

З додаванням цих країн загалом шість країн зараз мають цю функцію. Функція Google Voice Assistant дозволяє користувачам голосом відповідати на дзвінки, відповідати на текстові повідомлення та взаємодіяти, щоб нагадувати користувачам. Крім того, користувачі можуть замовляти музику під час навігації, і вона сумісна з такими програмами, як Spotify та YouTube Music. Ця функція вимагає, щоб системна версія телефону була Android 9.0 або новішої, а пам’ять – не менше 4 Гб.

Google приховує перемикач збору інформації про місцеперебування в системі Android

Австралійський суддя вирішив, що збір інформації про місцеперебування Google в системі Android вводить в оману. Навіть якщо ви вимкнете перемикач місцеположення, Google використовує інший спосіб збору інформації про географічне розташування користувача. За словами судді, це суперечить австралійському законодавству.

Суддя Федерального суду Австралії Томас Толі заявив, що порушення Google відбулися в період із січня 2017 року по грудень 2018 року. У цей проміжок часу, коли користувач вперше входив в систему або створював обліковий запис Google за допомогою телефону Android, з’являлась опція “Історія місцеперебування”, і користувач міг її вмикати чи вимикати. Це змушувало користувача думати, що комутатор може контролювати всю інформацію про місцеперебування. Однак це не заважає Google отримувати інформацію про місцеперебування користувача.

В іншому налаштуванні в обліковому записі Google є опція «Записи про діяльність в Інтернеті та додатках». Це також дозволяє Google збирати та зберігати інформацію про місцеперебування користувача. Крім того, опція ввімкнена за замовчуванням. Австралійська комісія з питань конкуренції та споживачів (ACCC) заявила, що в цей час департамент обговорює покарання для Google. Однак конкретних штрафів для компанії наразі немає.

Голова ACCC Род Сімс сказав: «Це важлива перемога для споживачів, особливо для користувачів, які турбуються про особисту конфіденційність. Рішення суду надсилає сильний сигнал Google та іншим Інтернет-компаніям, що великі компанії не можуть вводити користувачів в оману “.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua