Google Voice Assistant для підтримки водіння в 6 країнах

Google Нещодавно випустив нову версію свого Google Voice Assistant у всьому світі. Це нове оновлення постачається із підтримкою допомоги у водінні для більшості країн та регіонів. Ця підтримка водіння Google Voice Assistant була вже доступна, але лише в США Протягом багатьох місяців функція автоматичної навігації та автоматичного керування голосовим помічником Google розроблялася. Згідно з повідомленнями, його продуктивність тепер може конкурувати з Android Auto. Нині ця послуга запущена в Австралії, Великобританії, Ірландії, Індії та Сінгапурі.

Google Voice Assistant для підтримки водіння в 6 країнах

З додаванням цих країн загалом шість країн зараз мають цю функцію. Функція Google Voice Assistant дозволяє користувачам голосом відповідати на дзвінки, відповідати на текстові повідомлення та взаємодіяти, щоб нагадувати користувачам. Крім того, користувачі можуть замовляти музику під час навігації, і вона сумісна з такими програмами, як Spotify та YouTube Music. Ця функція вимагає, щоб системна версія телефону була Android 9.0 або новішої, а пам’ять – не менше 4 Гб.

Google приховує перемикач збору інформації про місцеперебування в системі Android

Австралійський суддя вирішив, що збір інформації про місцеперебування Google в системі Android вводить в оману. Навіть якщо ви вимкнете перемикач місцеположення, Google використовує інший спосіб збору інформації про географічне розташування користувача. За словами судді, це суперечить австралійському законодавству.

Суддя Федерального суду Австралії Томас Толі заявив, що порушення Google відбулися в період із січня 2017 року по грудень 2018 року. У цей проміжок часу, коли користувач вперше входив в систему або створював обліковий запис Google за допомогою телефону Android, з’являлась опція “Історія місцеперебування”, і користувач міг її вмикати чи вимикати. Це змушувало користувача думати, що комутатор може контролювати всю інформацію про місцеперебування. Однак це не заважає Google отримувати інформацію про місцеперебування користувача.

В іншому налаштуванні в обліковому записі Google є опція «Записи про діяльність в Інтернеті та додатках». Це також дозволяє Google збирати та зберігати інформацію про місцеперебування користувача. Крім того, опція ввімкнена за замовчуванням. Австралійська комісія з питань конкуренції та споживачів (ACCC) заявила, що в цей час департамент обговорює покарання для Google. Однак конкретних штрафів для компанії наразі немає.

Голова ACCC Род Сімс сказав: «Це важлива перемога для споживачів, особливо для користувачів, які турбуються про особисту конфіденційність. Рішення суду надсилає сильний сигнал Google та іншим Інтернет-компаніям, що великі компанії не можуть вводити користувачів в оману “.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: