Додаток Microsoft Teams тепер підтримує обмін аудіосистемою в macOS

Згідно з останніми звітами, версія macOS Microsoft Teams для тепер підтримує функцію системного обміну звуком . Раніше ця функція обмежувалася версією Win10. Користувачі можуть ділитися системним аудіо з іншою стороною під час відеодзвінків та прямих трансляцій. Це робить його зручним для одночасного перегляду відео та відтворення музики.

Нагадаємо, що було багато звернень до команд Microsoft з проханням надати цю функцію для macOS версії . Після увімкнення цієї функції потрібно близько 10 секунд, щоб встановити спеціальний драйвер, перш ніж він зможе запуститися. Через кілька секунд він відобразить аудіо-сторінку, і інша сторона також зможе почути її одночасно.

Додаток Microsoft Teams надає настільні та мобільні версії для відеоконференцій, управління групами, спільне використання файлів та інші операції. На цей момент Teams доступний лише для комерційних Microsoft 365 користувачів, і вам потрібно підписатися на послугу, щоб отримати право на використання Teams.

Випущена попередня версія Microsoft Terminal Preview 1.8

Офіційна версія Microsoft Windows Terminal 1.7 вийшла вчора. Згідно з офіційною нормою випуску, офіційна версія 1.7 та версія попереднього перегляду 1.8 надходять одночасно. Попередня версія Windows Terminal 1.8 в основному базується на 1.7 з незначними змінами, що оптимізує досвід налаштування інтерфейсу тощо.

Microsoft Terminal Preview 1.8 можна встановити вручну через сторінку GitHub.

Встановіть інтерфейс користувача, щоб налаштувати метод відкриття за замовчуванням:

Користувач може отримати доступ до інтерфейсу налаштування, натиснувши кнопку налаштування у спадному меню або набравши “Ctrl + кома”.

Shift + клацання: відкрити файл конфігурації в новому вікні

Тепер користувач може утримувати клавішу Shift і клацнути файл конфігурації у спадному меню, щоб відкрити файл конфігурації у новому вікні.

Стиль, коли фокус втрачається:

Користувачі можуть додати об’єкт “unfocusedAppearance” до об’єкта JSON свого конфігураційного файлу та вказати в ньому параметри зовнішнього вигляду. Ці параметри зовнішнього вигляду будуть активними, коли вікно втратить фокус.

Назви вікон:

Додає нову функцію іменування вікна терміналу. Клацніть тут, щоб переглянути конкретний спосіб використання.

Встановити оновлення інтерфейсу користувача:

  • Спадне меню шрифту: користувачі можуть використовувати спадне меню, а не вводити назву шрифту, щоб вибрати стиль шрифту. У цьому спадному меню також є фільтри для моноширинних та моноширинних шрифтів.
  • Видалити базовий шар: Через деякі архітектурні конфлікти з розширенням фрагмента JSON команда розробників вирішила видалити сторінку базового шару з інтерфейсу налаштувань. В цей час плануються інші способи використання інтерфейсу налаштувань для редагування всіх конфігураційних файлів одночасно. Користувачі все ще можуть використовувати розділ “за замовчуванням” у файлі settings.json як тимчасовий метод.
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: