Додаток Microsoft Teams тепер підтримує обмін аудіосистемою в macOS

Згідно з останніми звітами, версія macOS Microsoft Teams для тепер підтримує функцію системного обміну звуком . Раніше ця функція обмежувалася версією Win10. Користувачі можуть ділитися системним аудіо з іншою стороною під час відеодзвінків та прямих трансляцій. Це робить його зручним для одночасного перегляду відео та відтворення музики.

Додаток Microsoft Teams тепер підтримує обмін аудіосистемою в macOS

Нагадаємо, що було багато звернень до команд Microsoft з проханням надати цю функцію для macOS версії . Після увімкнення цієї функції потрібно близько 10 секунд, щоб встановити спеціальний драйвер, перш ніж він зможе запуститися. Через кілька секунд він відобразить аудіо-сторінку, і інша сторона також зможе почути її одночасно.

Додаток Microsoft Teams тепер підтримує обмін аудіосистемою в macOS

Додаток Microsoft Teams надає настільні та мобільні версії для відеоконференцій, управління групами, спільне використання файлів та інші операції. На цей момент Teams доступний лише для комерційних Microsoft 365 користувачів, і вам потрібно підписатися на послугу, щоб отримати право на використання Teams.

Випущена попередня версія Microsoft Terminal Preview 1.8

Офіційна версія Microsoft Windows Terminal 1.7 вийшла вчора. Згідно з офіційною нормою випуску, офіційна версія 1.7 та версія попереднього перегляду 1.8 надходять одночасно. Попередня версія Windows Terminal 1.8 в основному базується на 1.7 з незначними змінами, що оптимізує досвід налаштування інтерфейсу тощо.

Microsoft Terminal Preview 1.8 можна встановити вручну через сторінку GitHub.

Встановіть інтерфейс користувача, щоб налаштувати метод відкриття за замовчуванням:

Користувач може отримати доступ до інтерфейсу налаштування, натиснувши кнопку налаштування у спадному меню або набравши “Ctrl + кома”.

Shift + клацання: відкрити файл конфігурації в новому вікні

Тепер користувач може утримувати клавішу Shift і клацнути файл конфігурації у спадному меню, щоб відкрити файл конфігурації у новому вікні.

Стиль, коли фокус втрачається:

Користувачі можуть додати об’єкт “unfocusedAppearance” до об’єкта JSON свого конфігураційного файлу та вказати в ньому параметри зовнішнього вигляду. Ці параметри зовнішнього вигляду будуть активними, коли вікно втратить фокус.

Назви вікон:

Додає нову функцію іменування вікна терміналу. Клацніть тут, щоб переглянути конкретний спосіб використання.

Встановити оновлення інтерфейсу користувача:

  • Спадне меню шрифту: користувачі можуть використовувати спадне меню, а не вводити назву шрифту, щоб вибрати стиль шрифту. У цьому спадному меню також є фільтри для моноширинних та моноширинних шрифтів.
  • Видалити базовий шар: Через деякі архітектурні конфлікти з розширенням фрагмента JSON команда розробників вирішила видалити сторінку базового шару з інтерфейсу налаштувань. В цей час плануються інші способи використання інтерфейсу налаштувань для редагування всіх конфігураційних файлів одночасно. Користувачі все ще можуть використовувати розділ “за замовчуванням” у файлі settings.json як тимчасовий метод.
Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: