Apple представить нові кольорові iMacs 20 квітня

Apple запланувала подію, яка має відбутися наступного вівторка, 20 квітня. На сьогодні все вказує на те, що компанія представить нові iPad з революційною технологією екрану Mini-LED. Компанія може також розкрити можливу остаточну версію деяких своїх програмних рішень. Однак є шанси у гіганта Купертіно піти набагато далі, оскільки відомий та надійний L0vetodream у суботу (17) показав, що є дані, що свідчать про те, що Apple представить нові моделі iMac.

Найцікавіший момент, який підкреслив підсказник, полягає в тому, що компанія Купертіно, можливо, використовує логотип заходу, щоб приховати сюрприз: нові iMacs можуть бути різних кольорів. Підказка використовує як приклад старі моделі лінійки G3 iMac. За його словами, Apple може відновити цю ринкову стратегію за допомогою кольорових iMacs. У наш час ми бачимо все більше і більше барвистих смартфонів, і природно бачити, як компанії намагаються повернути цю тенденцію у світ комп’ютерів. Apple, безумовно, отримає додаткову привабливість завдяки ностальгічному відчуттю, яке воно принесе всім, хто використовував барвисті моделі G3.

Повернення кольорових iMacs

Як і очікувалося, Apple не буде коментувати ці витоки. Однак публікація L0vetodream підтверджує попередню інформацію, яку передав Джон Проссер. Проссер дуже часто передає інформацію про майбутні продукти Apple. Для тих, хто не знає, він показав, що Apple розширює свою колірну палітру в лінійці iMac. Очевидно, компанія хоче дотримуватися стратегії, прийнятої з тогорічним iPad Air. Окрім нових кількох кольорових шрифтів, нові комп’ютери iMac поставлятимуться з останнім чипсетом Apple Silicon та деякими змінами в дизайн. Як частина цих змін дизайну, моделі iMac з 21,5-дюймовим екраном стануть більшими за допомогою 24-дюймового дисплея. 27-дюймові моделі досягнуть 30-дюймового або навіть 32-дюймового розміру.

Ці конкретні моделі були розкриті кілька тижнів тому в оновленні прошивки macOS Big Sur beta 5. На щастя, нам не потрібно чекати довго, щоб знати, чи ці чутки точні. Зрештою, наступна велика подія Apple відбудеться лише через пару днів.

Що стосується міні-світлодіодних iPad, бренд може оголосити про них на заході. Однак вони можуть не одразу вийти на ринок, оскільки компанія також страждає від нестачі в постачанні міні-світлодіодних дисплеїв.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: