20 квітня Huawei випустить нові загадкові автомобілі

Huawei 20 квітня компанія проведе пресконференцію у глобальному флагманському магазині Huawei у Шанхаї. Генеральний директор споживчого бізнесу Huawei Ю Чендун виступить на цій пресконференції. Зі звітів на сьогодні, конференція може бути «самою важливою пресконференцією в історії Huawei». Крім того, є повідомлення, що компанія випустить новий автомобільний продукт.

Популярний випускник Weibo стверджує, що ця конференція є “флагманською пресконференцією про автомобілі”. У звіті також зазначається, що Huawei випустить продукт у співпраці з дуже скромною компанією. Компанія транслюватиме матеріали цієї конференції в прямому ефірі в Інтернеті.

Нагадаємо, що BAIC Polar Fox Alpha S був офіційно випущений раніше сьогодні. Версія автомобіля Huawei HI оснащена інтелектуальним рішенням для автомобілів від Huawei. Ця версія має обчислювальну потужність до 400 TOP. Автомобіль може досягти версії вищого порядку автопілота та впоратися зі складною дорожньою мережею.

Деталі Polar Fox Alpha S

Polar Fox Alpha S має наскрізний задній ліхтар, який відбиває лінії передньої частини автомобіля. Корпус має плавні лінії та приховану конструкцію керма. Цей автомобіль має високовольтну батарею 800 Вт, радіус дії якої становить 525 км, та максимум 708 км. Технологія заряджання flash2.2C може за 10 хвилин поповнити 196 км автономної роботи.

Автомобіль оснащений потрійним літієвим акумулятором, а також колісною базою 2915 мм. Звичайна версія – це повнопривідна конструкція. Стандартна версія Polar Fox Alpha S має максимальну потужність 160 кВт і час прискорення 7,7 с до ста кілометрів. Версія Huawei HI має потужність 320 кВт, конструкцію повного приводу та час розгону 4,2 с до ста кілометрів. Polar Fox Alpha S поставляється з HarmonyOS, який чудово з’єднується з кабіною. Він має 21,69-дюймовий надзвичайно великий екран із 3840 x 720 роздільною здатністю та точністю зображення 180PPI. Салон автомобіля використовує мікросхему Kirin 990A, має обчислювальну потужність 3,5 TOP і підтримує мережеве підключення 5G.

Корпус цього автомобіля оснащений 3 лідарами, 6-міліметровими радарами хвилі та 12 ультразвуковими радарами. Він також має 9 камер ADS і 4 камери об’ємного огляду. Крім того, стандартна версія може реалізовувати автоматичне водіння по шосе, а топова версія Huawei HI високого класу може реалізовувати високоякісні можливості автономного водіння та паркування автомобіля в міських районах. Якщо вам потрібно мати цей автомобіль, початкова ціна складає близько 39 000 доларів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: