Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)

Вас турбує питання про те, як обійти блокування активації на вашому iPhone? Можливо, ви намагаєтесь знайти найкращий і найнадійніший інструмент, який ви можете використовувати для цього? У будь-якому випадку не потрібно хвилюватися! Ця стаття допоможе вам розв’язувати цю проблему, визнавши безліч різних методів, які можна використовувати для обходу блокування активації.

Намагаючись обійти блокування активації вашого iPhone, у вас є вибір або скористатися надійним стороннім інструментом, щоб виконати цю роботу за вас, або використати інші альтернативи, які можуть вимагати від вас більшої частини роботи самостійно. Сьогоднішня стаття допоможе вам ознайомитись із цими сценаріями, а також з найбільш слушними та легкими способами, які можна класифікувати за цими сценаріями. Тож давайте не будемо більше витрачати час і вирушати прямо до путівника!

Частина 1. Що таке блокування активації?

Якщо ви хочете знати, як обійти блокування активації iPhone, спочатку потрібно знати, що це насправді й для якої мети вона використовується. Усі телефони iPhone містять програму «Знайди мене», за допомогою якої можна відстежити пристрій у разі його втрати чи викрадення. Додаток Find My містить блокування активації, яке можна використовувати для тимчасового блокування вашого iPhone на випадок його втрати. Блокування активації гарантує, що дані у вашому iPhone захищені та недоступні для всіх, хто міг знайти або викрасти ваш iPhone. І блокування активації автоматично вмикається на вашому iPhone, коли ви вмикаєте функцію “Знайти мій iPhone”.

Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)

Функція блокування активації надзвичайно корисна з точки зору безпеки, оскільки захищає ваш пристрій, навіть якщо він потрапляє в чужі руки. Крім того, навіть якщо ви віддалено скидаєте заводські налаштування на вашому iPhone, блокування активації продовжує блокувати доступ будь-кого без вашого дозволу. Щоб увімкнути блокування активації на вашому iPhone, вам просто потрібно увімкнути функцію «Знайти мій iPhone».

Частина 2. Чому потрібно обійти блокування активації?

Тепер, коли ви повністю знаєте, що таке блокування активації та її важливість, ви також повинні зрозуміти різні сценарії, коли ви можете відчути потребу обійти це блокування активації. Чесно кажучи, активація надзвичайно корисна, і вам настійно рекомендується завжди підтримувати цю функцію активною; однак бувають випадки, коли вам треба знати, як обійти блокування активації на вашому iPhone. У деяких випадках ви можете забути облікові дані блокування активації, що не дасть вам отримати доступ до вашого iPhone. В інших сценаріях екран iPhone може не реагувати, що ускладнює проходження блокування активації. Частіше iPhone може бути проданий або подарований, але початковий власник може забути видалити свій обліковий запис iCloud з цього пристрою. Це автоматично призводить до запуску процесу блокування активації на цьому пристрої. Незалежно від вашого випадку, ми проведемо вас через різні методи, які допоможуть вам обійти блокування активації на вашому iPhone.

Частина 3. Чотири ефективні методи обійти блокування активації iPhone

Тепер поговорімо про те, як обійти блокування активації iPhone миттєво, не зіткнувшись з жодними проблемами. Для цього можна випробувати різні методи, однак більшість із цих методів важко здійснити та вони можуть бути не надто надійними. Ми дослідили в Інтернеті можливі шляхи розв’язання цієї проблеми та вибрали ці чотири прості та ефективні методи, які, безсумнівно, будуть для вас корисними.

Спосіб 1. Як обійти блокування активації на iPhone за допомогою сторонніх інструментів (найшвидший спосіб, iOS 12-iOS14)

Якщо вам цікаво, як обійти блокування активації iPhone миттєво і з невеликими зусиллями, вам слід задуматися про використання стороннього програмного забезпечення, що виконає цю роботу за вас. Використання Tenorshare 4MeKey  – це, мабуть, найпростіший та найефективніший спосіб обійти блокування активації на iPhone. Цей метод працює для всіх останніх версій iOS, включаючи iOS 14. Наведені нижче кроки ілюструють повний процес того, як можна обійти блокування активації iCloud за допомогою Tenorshare 4MeKey.

 1. Завантажте та встановіть Tenorshare 4MeKey на свій комп’ютер.
 2. Після встановлення запустіть програмне забезпечення та приєднайте iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 3. Натисніть “Пуск” у головному інтерфейсі.
  Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)
 4. Тепер вам потрібно зробити джейлбрейк вашого iPhone. Для цього натисніть “Далі”.
  Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)
 5. Після завершення джейлбрейка перевірте інформацію про свій пристрій і натисніть “Пуск”. Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)
 6. Зачекайте, поки блокування активації буде знято. Після цього ви можете налаштувати iPhone як новий пристрій. Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)

Обмеження цього методу

 1. Щоб зняти блокування активації, потрібно скинути налаштування iPhone.
 2. Ваші дані будуть втрачені, якщо не буде зроблено резервне копіювання.
 3. Не можна обійтися без комп’ютера.

Спосіб 2. Як обійти блокування активації Apple за допомогою DNS (iOS 8 – iOS 10)

Інший спосіб обійти блокування активації iCloud – це зміна налаштувань DNS на вашому iPhone. Однак цей метод не такий надійний, як інші в цьому списку, оскільки може спричинити кілька проблем з iOS. Крім того, важливо також зазначити, що спочатку цей метод може не спрацювати для вас. Вам потрібно спробувати ще і ще раз, щоб перевірити результат.

 1. Перейдіть до «Налаштування» та виберіть «Wi-Fi».
 2. Натисніть кнопку “i”, що відповідає мережі Wi-Fi, до якої ви підключені.
 3. Виберіть “Вручну” і натисніть “Додати сервер”. Змініть DNS-сервер на такий:
 • Європа: 104.155.28.90
 • Азія: 104.155.220.58
 • США / Північна Америка: 104.154.51.7
 • Інше: 78.109.17.60
 1. Після цього натисніть «Назад» і натисніть кнопку «Активація довідки».
 2. Знову натисніть «Назад» у верхньому правому куті, і ви перейдете на сторінку налаштувань Wi-Fi. Ви можете запобігти активації iPhone, перейшовши на нову сторінку.

Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)

Обмеження цього методу

 1. Пізніше у вас можуть виникнути проблеми з iOS або інші пов’язані проблеми.
 2. Цей метод не працює кожного разу. Можливо, вам доведеться спробувати кілька разів, щоб це вдалося.
 3. Блокування активації буде знову ввімкнено, якщо відбудеться час очікування екрану.

Спосіб 3. Як обійти блокування активації iCloud, зв’язавшись з оригінальним власником (телефон б/у)

Для того, щоб зрозуміти, як обійти блокування активації iPhone, спочатку потрібно зрозуміти, як ви отримали цей iPhone. Якщо ви придбали цей iPhone у пасивному стані або його подарував вам попередній власник, то існує ймовірність, що початковий власник забув видалити свій обліковий запис iCloud з цього iPhone. Якщо це ваш випадок, вам потрібно попросити попереднього власника виконати ці дії, щоб видалити свій обліковий запис iCloud з вашого iPhone.

 1. Увійдіть в iCloud за допомогою веббраузера.
 2. Перейдіть до пункту “Знайти iPhone”.
 3. Зі списку пристроїв виберіть iPhone, з якого потрібно видалити обліковий запис iCloud.
 4. Натисніть “Стерти пристрій”. Натисніть «Далі» та дотримуйтесь вказівок на екрані.
 5. Нарешті, натисніть «Видалити з облікового запису».

Як обійти блокування активації на iPhone? (Ефективні методи)

Обмеження цього методу

 1. З попереднім власником може бути важко зв’язатися.
 2. IPhone буде скинуто, а всі попередні дані будуть втрачені.
 3. Може зайняти занадто багато часу, поки первинний власник відповість на запитання.

Спосіб 4. Як обійти блокування активації, зв’язавшись зі службою підтримки Apple (Показати квитанцію)

Якщо всі інші методи не змогли спрацювати для вас, то ваш останній варіант – зв’язатися зі службою підтримки Apple і повідомити їм про свою проблему. Команда підтримки може вимагати квитанцію про підтвердження вашого права власності на iPhone. Після того, як ви виконаєте їхні вимоги, команда підтримки допоможе вам, що вам слід робити далі. За потреби вони можуть взяти ваш iPhone на день-два і спробувати розв’язати проблему за вас. Все, що вам потрібно зробити, це правильно описати їм свою проблему і терпляче чекати, поки проблему не усунуть.

Обмеження цього методу

 1. Команда підтримки Apple, можливо, не зможе розв’язати проблему, якщо попередній власник недоступний.

Завершальні думки

Підсумовуючи, якщо ви хочете знати, як обійти блокування активації на вашому iPhone, ви повинні визначити причину проблеми, а потім вирішити її за допомогою відповідного рішення. Найнадійніші рішення для різних випадків, пов’язаних із цією проблемою, були перераховані вище. Ви можете виконати всю роботу самостійно, або скористатися надійним стороннім програмним забезпеченням, наприклад Tenorshare 4MeKey, щоб воно виконало роботу за вас!

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: