Додаток “Мій Huawei” інтегрує послуги, торгові центри та інші функції

Huawei робить усе можливе, щоб запропонувати більше послуг своїм клієнтам у всьому світі. Ще в січні на щорічній зустрічі Huawei Pollen, провідний керівник компанії Huawei, Хе Ган, оголосив, що незабаром компанія запустить додаток “Мій Huawei”. Сьогодні існує інформація про те, що додаток “My Huawei” вже є офіційним на ринку додатків Huawei.

За словами чиновника, додаток “My Huawei” інтегрує оригінальні незалежні програми. Деякі з цих програм включають Pollen Club, послуги Huawei, навички гри та центр членства. Однак нова серія Honor V40 вже поставляється з додатком “My Honor”. Це просто той самий додаток “Мій Huawei”, але після продажу Honor назву довелося змінити на “Honor”.

Вступ до програми

Моя компанія Huawei має на меті надати швидкі, багаті та якісні універсальні послуги для користувачів Huawei. Включаючи багаті функції, такі як послуги, навички ігрового процесу, академія Huawei, сусідні магазини, магазини тощо. Це також універсальна платформа обслуговування для користувачів та повноцінна платформа розумного життя для Huawei.

[Особисте обслуговування]

 • Пошук в один клік магазинів поблизу, зустрічі в Інтернеті та розумне виявлення. Він також пропонує універсальні послуги в додатку “Мій Huawei”

[Навички гри]

 • Швидко освоюйте навички ігрового процесу та відчувайте характеристики пристрою на одній зупинці. Майстер ігрового гравця за лічені секунди також знаходиться в “My Huawei”

[Справжня покупка]

 • Продукти Huawei з повним сценарієм, вибрані частини та нові / автентичні продукти також можна придбати в “My Huawei”

Huawei AppGallery має новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Два роки тому після того, як США вперше заборонили Huawei, компанія більше не мала доступу до Google Apps. Компанія також не має доступу до Служб Google, включаючи Play Store. Без PlayStore Huawei довелося попрацювати та розгорнути власний магазин. Однак його мета – забезпечити, щоб користувачі могли знаходити та завантажувати програми для своїх смартфонів. Huawei AppGallery розв’язує цю проблему, і зараз у неї понад 500 мільйонів активних користувачів щомісяця по всьому світу.

 

На сьогодні галерея має два основні розділи – ми маємо розділи «Рекомендовані», а також «Категорії». Категорія “Пропоноване” включає програми та ігри, вибрані командою. Крім того, він має інший вміст, як-от статті, путівники та огляди. Крім того, редактори Huawei AppGallery змусять контент концентруватися більше на місцевих тенденціях та потребах. Список країн, які збираються отримати цей інтерфейс користувача:

Центрально-Східна Європа (Центральна та Східна Європа) та Північний регіон:

 • Швеція
 • Норвегія
 • Фінляндія
 • Данія
 • Румунія
 • Чехія (Чехія)
 • Польща
 • Болгарія
 • Туреччина
 • Австрія
 • Литва
 • Угорщина
 • Україна
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: