Xiaomi Mi 11 Ultra та Mi 10 Ultra отримує оновлення MIUI 12.5

Починаючи з нинішнього дня, Xiaomi Mi 11 Ultra почав отримувати оновлення версії MIUI 12.5 для оновлення по повітрю. Номер версії цього оновлення – MIUI V12.5.3.0.RJBCNXM, а пакет оновлень має розмір близько 937 Мб.

Новий MIUI 12.5

Xiaomi випустила останнє покоління системи MIUI 12.5 у грудні минулого року. Виробник доводить, що це оновлення є не меншим за основне оновлення версії.

Новий MIUI 12.5 був значно вдосконалений та оптимізований з точки зору безпеки та конфіденційності. Але це також приносить супер шпалери, динамічний дизайн, тактильний дизайн, оптимізацію системи тощо. Досвід подібний до Apple iOS.

Як правило, з точки зору захисту даних користувачів, MIUI 12.5 додає чотири основні функції: захист конфіденційності розумного буфера обміну, механізм “пісочниці файлів”, захист конфіденційності вебперегляду та захист конфіденційності інформації про місцеперебування. Він захищає безпеку даних користувачів за допомогою найсуворіших світових стандартів конфіденційності. І в деяких аспектах він навіть перевершує провідну світову iOS.

Варто згадати, що MIUI 12.5 – це також перша система Android, яка повністю ввімкнула “механізм пісочниці”.

Мало того, використання системної пам’яті MIUI 12.5 зменшилось в середньому на 35%, споживання енергії зменшилось на 25%, а споживання енергії супершпалер зменшилось до 40%.

MIUI 12.5 зробить Mi 11 Ultra ще потужнішим

Після оновлення Xiaomi Mi 11 Ultra стане недоступним для багатьох флагманів Android. Водночас Mi 11 Ultra також має низку перших у світі абсолютно нових технологій, включаючи першу наносилоксну анодну батарею другого покоління, першу тривимірну тепловіддачу «тверда рідина-газ» та найбільший в галузі нижній датчик, розроблений спільно з Samsung.

Xiaomi Mi 10 Ultra також почав отримувати стабільне оновлення версії. Але це не випадково. Ми маємо на увазі, що це найсильніша модель компанії у 2020 році.

Що можна сказати про інші моделі?

Раніше, у День відкритих дверей Mi Fan, Xiaomi заявила, що стабільна версія MIUI 12.5 вийде повністю 30 квітня.

Перша партія моделей включає Mi 9 SE, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra і Mi 11. Стабільна версія MIUI 12.5 для Xiaomi Mi 11 Ultra запланована на другу партію. Вона буде доступний лише до кінця травня.

Друга партія моделей включає Xiaomi Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Redmi K40 Pro, Mi 10S, Redmi K40, Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Mi 10 Lite 5G, Redmi K30 Ultra, Redmi 10X, Redmi10X Pro, Redmi K30S Ultra, Redmi Note 9 Pro, Xiaomi CC9 Pro, Redmi Note 9, Xiaomi CC9, Xiaomi CC9 Meitu Custom Edition, Redmi Note 8 Pro, Xiaomi 9, Redmi K20 Pro, MI 9 Pro 5G.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua