Високоякісні рендери iPhone 13 mini

Цієї осені ми очікуємо, що Apple представить чотири нові iPhone. Ці пристрої будуть в серії iPhone 13. Згідно з повідомленнями, ця серія буде мати iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Розмір екрана цих пристроїв буде таким же, як в iPhone 12 серії. Однак є повідомлення, що iPhone 13 використовує менший виріз. Крім того, розташування камери ззаду також буде іншим.

Нещодавній звіт Weibo демонструє зображення дизайну CAD моделі iPhone 13 mini. Візуалізації в основному показують задню частину цього пристрою, і він використовує подвійну камеру з діагональним розподілом. Крім того, окремі датчики тепер більші. Це викликає припущення, що Apple збільшить розмір датчика на iPhone 13 серії.

Згідно з повідомленням японського вебсайту Mac Otakara, масив камер TrueDepth для iPhone 13 “звужується”, і приймач у верхній частині дисплея переміститься до краю корпусу. DigiTimes також заявив у лютому цього року, що iPhone 13 використовуватиме перероблену систему Face ID, яка зменшить виріз у верхній частині екрана. Ширина щілини може бути приблизно на 30% менше ніж у попереднього покоління. Надійний аналітик Apple Ming-Chi Kuo також стверджує, що iPhone 13 буде мати меншу виїмку. Інші звіти стверджують, що пристрої серії iPhone 13 використовуватимуть 120 Гц дисплей “ProMotion” LTPO, швидший чіп A15 та більший акумулятор.

Зображення високої чіткості Apple iPhone 13 mini

Нещодавно в мережі з’явився новий набір рендерів високої чіткості iPhone 13 mini. Цього року серія iPhone 13 готова внести деякі зміни в дизайн. Svet Apple випустив нову концептуальний рендерінг, показуючи, як насправді виглядає iPhone 13 mini. Найбільш суттєвою зміною тут є опукла конструкція камери. Камери розташовані не вертикально, як в iPhone 12. Однак об’єктиви знаходяться у верхньому лівому та нижньому правому кутах квадратного модуля камери.

 

Інші речі, на які слід звернути увагу: iPhone 13 mini може бути останнім 5,4-дюймовим “міні” iPhone, випущеним Apple. Apple, швидше за все, припинить мінісерію серію з iPhone 14 у 2022 році. Компанія вибере дві 6,1-дюймові моделі та 6,7-дюймові моделі. Таким чином, у нас, ймовірно, будуть iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max і iPhone 14 Pro Max.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: