Розкрито нові кольори чохлів для iPhone 12

Раніше силіконовий захисний чохол від Apple для iPhone 12 був виставлений у нових кольорах. На той час експозиція демонструє чотири нових кольори. Однак останній звіт тепер показує, що цей силіконовий чохол має ще три нових кольори. Всі ці кольори не з одного джерела. Після початкового звіту, який показує чотири кольори, останній звіт про подальші дії з іншого джерела показує ще три кольори. Це дасть користувачам iPhone 12 безліч варіантів щодо кольору захисного чохла.

Нові кольори – червоний (ймовірно, ЧЕРВОНИЙ), блакитний або світло-синій, а також теплий жовтий. На відміну від попередніх витоків, у цьому витоку “MajinBu” не вказані імена Apple для різних кольорів. З усім тим, це не офіційні тизери від Apple.

На сьогодні офіційних повідомлень щодо кольорів корпусу iPhone для весняної серії немає. Ми очікуємо, що компанія цю інформацію на майбутньому заході опублікує 21 квітня. Минулого року Apple випустила аналогічно переглянуту серію футлярів для мобільних телефонів iPhone 11 у березні.

Серійні номери Apple для нових продуктів більше не будуть звичайними

Згідно з недавнім звітом, Apple використовуватиме нові цифрові серійні номери (від 10 до 12 цифр) для своїх нових пристроїв. Цей серійний номер буде випадковим і більше не міститиме важливої ​​інформації про товар.

Компанія вже направила нагадування своїм дилерам та дистриб’юторам, щоб переконатися, що їхні “системи, склади та процеси можуть приймати та відправляти два формати серійних номерів”.

Старий серійний номер Apple містить інформацію про дату та час запуску пристрою. Однак новий формат випадкових серійних номерів буде важче зрозуміти. Останній звіт частково повідомляє:

“Поточний формат серійних номерів Apple давно дозволяє як споживачам, так і постачальникам послуг визначати дату та місце виготовлення продукту, причому перші три символи представляють місце виробництва, а наступні два вказують рік та тиждень виробництва. Останні чотири символи в даний час служать “кодом конфігурації”, що показує модель пристрою, колір та місткість пам’яті”.

Ще в березні було повідомлення про те, що Apple змінить свій серійний номер. На сьогодні, схоже, новий формат серійного номера набере чинності з початку цього року. Ми ще в першій половині року, тому можемо вважати це «початком 2021 року»

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua