Багато телевізорів Xiaomi отримують сертифікацію 3C

Телевізори Xiaomi почуваюсь себе непогано, особливо на китайському та індійському ринках. Розумні телевізори від китайського виробника поки що не є глобальними. Однак компанія вже має безліч серій на своїх полицях. Попри довгий список телевізорів Xiaomi, компанія ще не зупинилась. Вчора вона анонсувала нову повноекранну телевізійну серію Xiaomi TV EA. Вона також анонсувала Xiaomi TV EA 2022, який офіційно стартує 16 квітня.

Останнім новим телевізійним продуктом Xiaomi став Mi TV Master Extreme Commemorative Edition. Компанія випустила цей смарттелевізор у жовтні минулого року. Однак після запуску пам’ятного видання Mi TV Master Extreme Redmi випустив 86-дюймовий телевізор Redmi MAX.

Xiaomi має ряд продуктів, які пройшли сертифікацію 3C для входу в мережу. Назва моделі включає ключове слово “EA”. Нова модель EA, оголошена компанією, показує, що ця серія – Mi TV EA 2022.

Ці моделі телевізорів включають 32, 40, 42, 50, 55, 65-дюймові версії з низьким енергоспоживанням. З офіційних даних видно, що роздільна здатність досягає 4K. На сьогодні іншої інформації щодо нових телевізорів немає.

Крім того, Xiaomi також має рідкокристалічний дисплей Z1, який також пройшов сертифікацію 3C. Однак іншої інформації про цей пристрій, крім сертифікації, немає. Ми бачимо лише, що цей телевізор використовує відносно незалежну кодову назву. Крім того, розмір його не особливо великий, а енергоспоживання відносно велике. Таким чином, новий пристрій, швидше за все, буде використовувати матричне підсвічування, це робить його споживаною потужністю від 300 до 400 Вт.

Xiaomi фіксує дивовижний ріст у своєму бізнесі смарт-ТВ

За словами Лі Сяошуан, генерального директора телевізійного відділу Xiaomi, компанія щороку постачає мільйони смарттелевізорів. За його словами, кожне покоління телевізорів Xiaomi має високу якість. Крім того, кожне покоління має класну функцію.

  • Mi TV 1, випущений 5 вересня 2013 року: MIUI TV, система Smart TV, тонка 20 мм
  • Mi TV 2, випущений 15 травня 2014 року: Стандартна звукова панель і бездротовий сабвуфер, тонкі 15,5 мм
  • Mi TV 3, випущений 19 жовтня 2015 року: спліт-телевізор наступного покоління, тонкий 9,9 мм
  • Mi TV 4, випущений 18 травня 2017 року: тонка 4,9 мм

У 2019 році серія Xiaomi TV 5 офіційно з’явилася на публіці. Ця серія має моделі Mi TV 5 і TV 5Pro. Модель Pro доступна в 55-дюймових, 65-дюймових та 75-дюймових розмірах. У 2020 році у компанії є багато телевізорів, таких як Xiaomi TV 4X 2020.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua