ТОП-5 прогнозів щодо iPhone 14: Чого очікувати від смартфона Apple

Що стосується технологій смартфонів, Apple є однією з провідних компаній у світі. Хоча багато хто хотів би це заперечувати, Apple насправді бере лідерство, а інші йдуть за нею. Можна говорити про дизайн вирізів, який компанія представила з iPhone X. Це стало популярним дизайном серед багатьох виробників Android. Крім того, Apple не боїться відставати від конкуренції з технологією смартфонів. Візьмемо для прикладу частоту оновлення екрану, останній iPhone 12 має частоту оновлення 60 Гц. Є деякі пристрої Android середнього класу з дисплеями із частотою оновлення 90 Гц. Що ж, з iPhone 14 серії Apple зробить деякі значні вдосконалення.

Однак ми знаємо, що iPhone 14 серії (номенклатура орієнтовна) надійде наступного року. Наразі вдосконалення, які Apple зробить, зосереджуються навколо камери. Компанія не тільки вдосконалить мегапіксель, але й використовуватиме новий ексклюзивний об’єктив. За словами популярного аналітика Apple Куо Мін-Чі, Apple вдосконалить технологію камер.

Ось 5 найкращих тенденцій, які ми очікуємо від iPhone 14 серії:

Ідентифікатор обличчя

Протягом багатьох років Apple є великим шанувальником функції Face ID. Насправді ця біометрична ідентифікація є найбільш переважною серед користувачів iPhone. Однак із появою пандемії коронавірусу використання цієї функції стало важким. Під час пандемії кожен повинен носити маску. Це означає, що наші обличчя перебувають не в повній видимості, тому функція Apple Face ID не може працювати. Як результат, з’явилися повідомлення про те, що iPhone 13 або відмовиться від функції Face ID, або поєднає її з функцією Touch ID.

Однак, навіть якщо Apple скасує функцію Face ID в iPhone 13, у неї є інші плани щодо цієї функції. Наступні моделі (iPhone 14), ймовірно, використовуватимуть цю функцію. Згідно з повідомленнями, цей аспект стане покращенням для Apple в iPhone 14. Звіти стверджують, що об’єктив Face ID Tx компанії відкине скло і замість нього використовуватиме пластик.

До 2023 року (iPhone 15) Apple представить екранну систему ідентифікації обличчя відповідно слів Куо Мін-Чі. У 2023 році також буде представлений новий телеоб’єктив з перископом. Раніше Куо Мін-Чі стверджував, що починаючи з iPhone 14 Apple відмовиться від вирізу на деяких айфонах і прийме дизайн “перфорації”.

Основна камера 48 Мп

З початку 2019 року ми бачили 48-мегапіксельні основні датчики в декількох смартфонах Android. Зараз смартфони середнього класу Android використовують 48-мегапіксельну основну камеру. Однак, як ми вже говорили раніше, Apple не боїться бути позаду конкурентів. Останній флагман iPhone 12 серії використовує 12-мегапіксельну камеру. Це далеко від 108-мегапіксельних датчиків у флагманах Android.

Однак, ситуація зміниться з iPhone 14. Згідно з повідомленнями, Apple використовуватиме 48-мегапіксельний датчик камери у своїх iPhone 2022. Згідно з повідомленнями, цей датчик буде новою та ексклюзивною камерою від Sony. Цей датчик буде більш сприятливим і значно збільшить ASP об’єктива. Застосування 48-мегапіксельних камер в iPhone 2022 року змусить більшість моделей Android прийняти ASP великої площі / підошви та сприятиме вдосконаленню специфікацій об’єктивів високого класу, ASP і постачанням.

Відсутність мінімоделі

Без сумніву, є деякі ентузіасти малого екрана, які хочуть, щоб виробники OEM продовжували запускати пристрої з малим екраном. Вони очікують, що Apple випустить менший iPhone із сучасним повноекранним дизайном та функціями Face ID. IPhone 12 mini зробив саме це, але його продажі свідчать про те, що ентузіастів маленьких екранів не так багато. Ходять чутки, що цього року також з’явиться iPhone 13 mini.

За словами Куо Мін-Чін, у серії iPhone 14 буде чотири моделі. Вони включають 6,1-дюймові та 6,7-дюймові моделі високого класу, а також 6,1-дюймові та 6,7-дюймові моделі низького класу. Очевидно, тут не вистачає 5,4-дюймової моделі.

Якщо у 2022 році не буде iPhone 14 mini, серія iPhone SE поверне собі звання найменшого iPhone з 4,7-дюймовим дисплеєм. Однак завдяки товстішій рамці та головній кнопці Touch ID Home, поточний iPhone SE 2 насправді трохи більший за 5,4-дюймову модель iPhone 12 mini. Крім того, iPhone SE 2 також має лише одну задню камеру та оснащений LCD-екраном. IPhone 12 mini використовує кращий OLED-екран.

За останні місяці з’явилося багато повідомлень про погані продажі iPhone 12 mini. Його продажі насправді погані, якщо порівнювати його з рештою iPhone 12 серії. Однак, оскільки Apple більше не оголошує про продаж iPhone, офіційних даних немає. Якщо Apple відмовиться від 5,4-дюймової мінімоделі наступного року, це, безсумнівно, буде свідчити про те, що обсяг продажів серії все ще недостатньо хороший, щоб зберегтися.

Об’єктив 8P

Apple також запропонує кращий об’єктив 8P для своїх iPhone 2022 року. Однак немає жодної згадки, чи всі моделі отримають цей об’єктив. Застосування об’єктива 8P має перевагу в поліпшенні виходу та зменшенні вартості. Постачання цього об’єктива значно зросте з 2022 року. Apple не буде єдиним великим виробником, який використовує цей об’єктив. За словами Куо Мін-Чі, він також очікує, що флагман Samsung почне використовувати об’єктиви 8P у 2022 році.

Перископний телеоб’єктив

На додаток до Face ID, який, на думку деяких аналітиків, з’явиться на екрані, Apple також використовуватиме телеоб’єктив з перископом для своїх iPhone 2022. Ця функція вже переважна у багатьох флагманах Android. Однак Apple виведе своє рішення на ринок наступного року. Крім того, у звіті зазначається, що ASP лінзи значно зросте.

На додаток до телеоб’єктива, Kuo Ming-Chi прогнозує, що Apple випустить щонайменше один флагманський iPhone у 2023 році, який буде використовувати екранний датчик відбитків пальців. Цей пристрій не буде використовувати виріз і матиме повноекранний дисплей.

Висновок

Ми всі повинні зазначити, що це лише прогнози професійного аналітика Apple Куо Мін-Чі. Окрім зміни Face ID та об’єктива 8P, інші зміни є загальними для смартфонів Android. Однак також важливо зазначити, що по лінії можуть бути зміни. Не всі функції тут можуть насправді надійти з iPhone 14 серії. Деякі функції насправді можуть надійти раніше, а інші – пізніше, деякі й зовсім ні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua