Xiaomi: Android 11 – найскладніша для адаптації система

Коли справа доходить до оновлень програмного забезпечення, Xiaomi може бути не кращим і не найшвидшим, але продуктивність компанії цілком задовільна. Компанія регулярно оновлює свою систему MIUI та враховує останні тенденції.

Проте, у Xiaomi є своя частка недоліків навіть при обговоренні оновлень програмного забезпечення. Компанія зазнала різкої критики за те, що вона не включила систему MIUI 12.5 (Android 11) в Xiaomi Mi 11 Pro / Mi 11 Ultra з коробки.

За словами Xiaomi, минулий рік став для MIUI найрадикальнішим роком після епохи MIUI V5. Компанія провела два основні варіанти досліджень і розробок. Ці дослідження і розробки привели до поліпшень в анімації, конфіденційності, взаємозв’язку і т. д.

Крім того, Xiaomi стверджує, що адаптація до Android 11 досить складна. Компанія заявляє, що Android 11 має найбільші проблеми з адаптацією за останні роки. Проблеми з Android 11 містять проблеми з продуктивністю, стабільністю і адаптацією для сторонніх додатків. Ось чому навіть флагманів не так-то просто отримати це оновлення.

Компанія сказала:

Протягом деякого часу команда наполегливо працює над оптимізацією та ремонтом, в тому числі багаторівневої адаптації для різних моделей продуктивності. Хоча ми спостерігаємо значне підвищення якості версій щотижня, цей процес як і раніше викликає деякі проблеми. Ми також хочемо попросити всіх зрозуміти, що стабільність версії – це найважливіше, у що ми зараз інвестуємо. Ви побачите помітні зміни в наступному випуску.

Оптимізація системи смартфона дуже складна

Крім того, Xiaomi пояснює, що проблеми зі смартфонами та системами дуже складні. Xiaomi пояснює, що, узявши за приклад енергоспоживання, це не просто енергоспоживання самого обладнання. Він також містить драйвери, програмне забезпечення низького рівня системи (Android 11), а також скін MIUI.

Беручи до уваги все це, в оптимізації влади будуть залучені кілька сторін і відомств. Фактично, у багатьох випадках це також буде пов’язано з постачальником устаткування. Чесно кажучи, це нелегкий процес. Однак Xiaomi обіцяє, що просунеться вперед, щоб просунути рішення, і не буде виправдовуватися в наступний раз.

Ринок смартфонів дуже конкурентний, і регулярні оновлення програмного забезпечення є важливим фактором. Якщо Xiaomi сповільнить роботу свого програмного забезпечення, це суттєво зашкодить бізнесу компанії. Очевидно, що у Xiaomi є над чим попрацювати.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: