Свіжа експозиція заднього виду iPhone 13 – більший захист

За прогнозами, Apple продовжить випуск нової серії iPhone 13 у вересні цього року. Однак є повідомлення, що оновлення цього року нового iPhone може бути не надто великим. З усім тим, будуть певні покращення зовнішнього вигляду та конфігурації, особливо зовнішнього вигляду. Зараз є новий витік, який нібито показує вигляд ззаду iPhone 13.

Свіжа експозиція заднього виду iPhone 13 - більший захист

Дивлячись на останні витоки, загальний дизайн в основному такий же, як і попередні моделі. Ця нова серія використовує ту саму морсько-синю кольорову схему попереднього покоління. Крім того, модуль камери також квадратним. Однак нова модель отримує новий «почорнілий» матеріал. Це відрізняється від прозорого скляного чохла на попередній моделі. Нове чорне скло модуля камери робить модуль камери частиною задньої частини. Є також повідомлення, що цей новий чорний матеріал забезпечує більший захист модуля камери

Свіжа експозиція заднього виду iPhone 13 - більший захист

Окрім того, збільшилася опуклість модуля камери. Це свідчить про те, що це відбуватиметься з певними покращеннями у відділі камер.

Згідно з попередніми звітами, iPhone 13 за принципом дизайну буде таким же, як iPhone 12. Він збереже повноекранний і плоский середній дизайн кадру, а також виріз. Однак є повідомлення, що виріз на iPhone 13 буде набагато меншим.

Компанія оновить дисплей Samsung LTPO і підтримує адаптивне оновлення 120 Гц. Це буде перший iPhone від Apple із частотою оновлення 120 Гц. До цього часу всі iPhone підтримують частоту оновлення лише 60 Гц. Це забезпечує розумне регулювання функції швидкості оновлення екрану. Частота оновлення може автоматично перемикатися між 1-120 Гц відповідно до вмісту екрана. Це також приносить більше енергоощадних ефектів.

До того, цей смартфон буде поставлятися з новим процесором A15 Bionic. Він також підтримуватиме технологію Wi-Fi 6E, а модуль камери також буде вдосконалений.

Серія Apple iPhone 13 надійде у вересні, якщо не буде затримок. Екран та деталі камери стануть предметом оновлень, і його ціна також зросте одночасно. Топверсія може перевищувати ціну 1900 доларів США і буде найдорожчим iPhone в історії.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: