Свіжа експозиція заднього виду iPhone 13 – більший захист

За прогнозами, Apple продовжить випуск нової серії iPhone 13 у вересні цього року. Однак є повідомлення, що оновлення цього року нового iPhone може бути не надто великим. З усім тим, будуть певні покращення зовнішнього вигляду та конфігурації, особливо зовнішнього вигляду. Зараз є новий витік, який нібито показує вигляд ззаду iPhone 13.

Дивлячись на останні витоки, загальний дизайн в основному такий же, як і попередні моделі. Ця нова серія використовує ту саму морсько-синю кольорову схему попереднього покоління. Крім того, модуль камери також квадратним. Однак нова модель отримує новий «почорнілий» матеріал. Це відрізняється від прозорого скляного чохла на попередній моделі. Нове чорне скло модуля камери робить модуль камери частиною задньої частини. Є також повідомлення, що цей новий чорний матеріал забезпечує більший захист модуля камери

Окрім того, збільшилася опуклість модуля камери. Це свідчить про те, що це відбуватиметься з певними покращеннями у відділі камер.

Згідно з попередніми звітами, iPhone 13 за принципом дизайну буде таким же, як iPhone 12. Він збереже повноекранний і плоский середній дизайн кадру, а також виріз. Однак є повідомлення, що виріз на iPhone 13 буде набагато меншим.

Компанія оновить дисплей Samsung LTPO і підтримує адаптивне оновлення 120 Гц. Це буде перший iPhone від Apple із частотою оновлення 120 Гц. До цього часу всі iPhone підтримують частоту оновлення лише 60 Гц. Це забезпечує розумне регулювання функції швидкості оновлення екрану. Частота оновлення може автоматично перемикатися між 1-120 Гц відповідно до вмісту екрана. Це також приносить більше енергоощадних ефектів.

До того, цей смартфон буде поставлятися з новим процесором A15 Bionic. Він також підтримуватиме технологію Wi-Fi 6E, а модуль камери також буде вдосконалений.

Серія Apple iPhone 13 надійде у вересні, якщо не буде затримок. Екран та деталі камери стануть предметом оновлень, і його ціна також зросте одночасно. Топверсія може перевищувати ціну 1900 доларів США і буде найдорожчим iPhone в історії.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua