Біткойн встановив новий рекорд – 63 000 доларів

Курс біткойна знову досяг найвищого рівня. Ціна першої криптовалюти зросла на 3,4% на день, перевищивши $ 63 тис. Про це свідчать дані біржі Coindesk.

Остання хвиля зростання розпочалася 8 квітня. За п’ять днів вартість криптовалюти зросла більш ніж на 7 тисяч доларів. Як зазначає RBC, ціна біткойна зростає на тлі наближення розміщення акцій криптовалютної біржі Coinbase. Розміщення цінних паперів заплановано на 14 квітня.

Coinbase стане першою публічною криптобіржею в історії. До IPO компанія опублікувала свою фінансову звітність за перший квартал 2021 року. Згідно з документами, дохід сайту за квартал становив 1,8 мільярда доларів; а прибуток становив близько 800 мільйонів доларів. Водночас у 2020 році платформа заробила лише 322 мільйони доларів.

Зазначимо, що раніше біткойн вже перетнув позначку в 60 тисяч доларів у середині березня, але потім впав досить суттєво – до 51 тисячі доларів. На момент написання цієї статті, як видно з таблиці нижче; біткойн також трохи впав у порівнянні з його максимумом, досягнутим кілька годин тому.

Користувач App Store втратив 600 000 доларів на підробленому додатку Bitcoin

Apple любить підкреслювати підвищений рівень конфіденційності користувачів та їх даних, а також безпеку своїх послуг. У цьому був впевнений і Філіп Христодулу, користувач App Store, який минулого місяця завантажив на свій iPhone те, що здавалося офіційним додатком для роботи з гаманцем криптовалют Trezor. Завершивши процедуру авторизації, він виявив, що в той же момент з рахунку миттєво зникли майже всі його заощадження в розмірі 17,1 біткойна, що дорівнювало на той момент 600 000 доларів.

Потерпілий стверджує, що він злий не стільки на дії зловмисників, які створили фейковий додаток; а скоріше на саму Apple, яка зрадила його довіру до неї. І з поважної причини, тому що Apple відкрито називає App Store «найбільш надійним ринком програм у світі»; де кожна опублікована програма ретельно сканується та перевіряється. Відзначається, що фальшива програма мала позитивні відгуки; і на момент вилучення її було завантажено близько 1000 разів, що означає, що у неї є й інші жертви. Не буде зайвим нагадати, що завжди слід бути пильним при роботі з фінансовими активами; і ретельно перевіряти справжність застосованих програм та посилань – незалежно від робочої платформи.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua