Автомобіль Huawei може проїхати 1000 км – це більше, ніж у Tesla

Вчора компанія Huawei провела 18-ту глобальну конференцію аналітиків у своєму штаб-квартирі в Шеньчжені. Сюй Чжицзюнь, віцепрезидент та голова правління Huawei, сказав, що інтелектуальний автомобіль BU – це галузь, на яку Huawei робить акцент. Він також стверджує, що Huawei Car пропонує найповніші функції.

Автомобіль Huawei може проїхати 1000 км - це більше, ніж у Tesla

Цього року компанія Huawei інвестувала в інтелектуальні автомобільні компоненти більше ніж 1 мільярда доларів, і це інвестиція в компоненти досліджень та розробок. Китай має 30 мільйонів автомобілів щороку, і майбутнє зростання буде ще більшим. З цією цифрою Huawei не потрібно виходити на ринки за межами Китаю, щоб здійснити вплив. Звичайно, Huawei сподівається бути глобальною компанією в будь-якій галузі не лише на китайському ринку.

Сюй Чжицзюнь сказав, що кожен компонент, який зараз виробляє Huawei, був застосований на ринку. Під час Шанхайського автосалону HuaweiCar забезпечить кожному досвід автономного водіння в міській місцевості. «Наша команда робить все найкраще, і я, звичайно, сподіваюся, що вони роблять все можливе. Не знаю, чи ми цим хвалимось. Вони сказали мені, що наша машина може досягти 1000 кілометрів безперебійної автономної їзди в міській місцевості, що набагато краще, ніж Tesla ”.

Хоча багато електричних транспортних засобів, що виходять на ринок, називатимуться “Huawei Car”, вони не є Huawei у справжньому розумінні. Компанія Huawei неодноразово заявляла, що “не виробляє транспортні засоби, а має на меті допомогти автомобільним компаніям будувати хороші машини”. Це означає, що ми можемо не бачити жодного автомобіля з логотипом Huawei. З усім тим, компанія вимагатиме слави за машини, які вона допомагає іншим компаніям будувати.

Чому Huawei не матиме своєї марки на автомобілях?

За словами Сюй Чжицзюня, рішення не будувати машини було прийняти непросто. Він стверджує, що компанія повинна була розглянути свої варіанти протягом багатьох років, перш ніж прийняти рішення. В цей час Huawei має взаєморозуміння з принаймні трьома брендами. Huawei братиме значну участь у виробництві розумних автомобілів цих компаній.

Субренди автомобілів Huawei

Три компанії, з якими Huawei співпрацюватиме для виробництва інтелектуальних автомобілів, є наступними:

За словами Сюй Чжицзюня, більшість автомобілів, які Huawei виробляє спільно, матимуть логотип компанії всередині. Однак не у всіх автомобілях, що використовують компоненти Huawei, буде цей логотип всередині. Логотип буде доступний лише на моделях, які використовують рішення про автономне керування автомобілем Huawei.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: