Автомобіль Huawei може проїхати 1000 км – це більше, ніж у Tesla

Вчора компанія Huawei провела 18-ту глобальну конференцію аналітиків у своєму штаб-квартирі в Шеньчжені. Сюй Чжицзюнь, віцепрезидент та голова правління Huawei, сказав, що інтелектуальний автомобіль BU – це галузь, на яку Huawei робить акцент. Він також стверджує, що Huawei Car пропонує найповніші функції.

Цього року компанія Huawei інвестувала в інтелектуальні автомобільні компоненти більше ніж 1 мільярда доларів, і це інвестиція в компоненти досліджень та розробок. Китай має 30 мільйонів автомобілів щороку, і майбутнє зростання буде ще більшим. З цією цифрою Huawei не потрібно виходити на ринки за межами Китаю, щоб здійснити вплив. Звичайно, Huawei сподівається бути глобальною компанією в будь-якій галузі не лише на китайському ринку.

Сюй Чжицзюнь сказав, що кожен компонент, який зараз виробляє Huawei, був застосований на ринку. Під час Шанхайського автосалону HuaweiCar забезпечить кожному досвід автономного водіння в міській місцевості. «Наша команда робить все найкраще, і я, звичайно, сподіваюся, що вони роблять все можливе. Не знаю, чи ми цим хвалимось. Вони сказали мені, що наша машина може досягти 1000 кілометрів безперебійної автономної їзди в міській місцевості, що набагато краще, ніж Tesla ”.

Хоча багато електричних транспортних засобів, що виходять на ринок, називатимуться “Huawei Car”, вони не є Huawei у справжньому розумінні. Компанія Huawei неодноразово заявляла, що “не виробляє транспортні засоби, а має на меті допомогти автомобільним компаніям будувати хороші машини”. Це означає, що ми можемо не бачити жодного автомобіля з логотипом Huawei. З усім тим, компанія вимагатиме слави за машини, які вона допомагає іншим компаніям будувати.

Чому Huawei не матиме своєї марки на автомобілях?

За словами Сюй Чжицзюня, рішення не будувати машини було прийняти непросто. Він стверджує, що компанія повинна була розглянути свої варіанти протягом багатьох років, перш ніж прийняти рішення. В цей час Huawei має взаєморозуміння з принаймні трьома брендами. Huawei братиме значну участь у виробництві розумних автомобілів цих компаній.

Субренди автомобілів Huawei

Три компанії, з якими Huawei співпрацюватиме для виробництва інтелектуальних автомобілів, є наступними:

За словами Сюй Чжицзюня, більшість автомобілів, які Huawei виробляє спільно, матимуть логотип компанії всередині. Однак не у всіх автомобілях, що використовують компоненти Huawei, буде цей логотип всередині. Логотип буде доступний лише на моделях, які використовують рішення про автономне керування автомобілем Huawei.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua