Apple розробляє Apple TV зі вбудованими динаміками та камерою

Марк Гурман із Bloomberg заявив, що Apple розробляє новий телевізор. Згідно з повідомленням, цей новий Apple TV включатиме приставку з динаміками та камерами HomePod. Таким чином, користувачі можуть проводити відеоконференції безпосередньо з цього телевізора. Інші функції пристрою включатимуть стандартні функції «Apple TV». Сюди входять перегляд відео, гра в ігри тощо. Він також підтримуватиме функції розумних динаміків, такі як відтворення музики та використання голосового помічника Siri від Apple тощо.

Уривок зі звіту Bloomberg звучить:

Компанія працює над продуктом, який поєднував би телевізійну приставку “Apple TV” з динаміком “HomePod” і включав камеру для відеоконференцій через підключений телевізор та інші функції розумного дому. для ідентифікації під час обговорення внутрішніх питань

Інші можливості пристрою включають стандартні функції «Apple TV», такі як перегляд відео та ігор, а також використання розумних динаміків, таких як відтворення музики та використання Apple Siri від цифрового помічника.

Якщо Apple врешті випустить цей продукт, це буде дуже амбіційний крок для Apple. Запуск таких складних пристроїв не входить у звичайну процедуру компанії.

Окрім цього багатоцільового телевізора, Apple також працює над високоякісним динаміком із сенсорним екраном. Компанія сподівається використовувати цей пристрій для подальшої конкуренції з такими компаніями, як Amazon і Google. За словами Bloomberg “такий пристрій поєднує iPad з динаміком HomePod, а також включає камеру для відеочату”.

Apple також розробляє флагманський динамік

Однак важливо зазначити, що розвиток інтелектуального телевізора та динаміків високого класу знаходиться на ранніх стадіях. Таким чином, ми не очікуємо, що ці пристрої будуть запущені найближчим часом. Крім того, все ще можуть бути значні зміни в конструкції цих пристроїв. Кінцевий продукт може суттєво відрізнятися від поточного опису. На сьогодні офіційних коментарів від Apple щодо цих пристроїв немає.

Минулого року Apple об’єднала свої інженерні команди на «HomePod» та «Apple TV». В цей час Apple розробляє регулярну ітерацію Apple TV. Цей телевізор оснащується першокласним пультом дистанційного керування, швидшим процесором та більшою місткістю.

Ми будемо вести вкладку про розробку цих пристроїв і повідомляти вас, якщо на цьому шляху відбудуться зміни.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua