Apple розробляє Apple TV зі вбудованими динаміками та камерою

Марк Гурман із Bloomberg заявив, що Apple розробляє новий телевізор. Згідно з повідомленням, цей новий Apple TV включатиме приставку з динаміками та камерами HomePod. Таким чином, користувачі можуть проводити відеоконференції безпосередньо з цього телевізора. Інші функції пристрою включатимуть стандартні функції «Apple TV». Сюди входять перегляд відео, гра в ігри тощо. Він також підтримуватиме функції розумних динаміків, такі як відтворення музики та використання голосового помічника Siri від Apple тощо.

Apple розробляє Apple TV зі вбудованими динаміками та камерою

Уривок зі звіту Bloomberg звучить:

Компанія працює над продуктом, який поєднував би телевізійну приставку “Apple TV” з динаміком “HomePod” і включав камеру для відеоконференцій через підключений телевізор та інші функції розумного дому. для ідентифікації під час обговорення внутрішніх питань

Інші можливості пристрою включають стандартні функції «Apple TV», такі як перегляд відео та ігор, а також використання розумних динаміків, таких як відтворення музики та використання Apple Siri від цифрового помічника.

Якщо Apple врешті випустить цей продукт, це буде дуже амбіційний крок для Apple. Запуск таких складних пристроїв не входить у звичайну процедуру компанії.

Окрім цього багатоцільового телевізора, Apple також працює над високоякісним динаміком із сенсорним екраном. Компанія сподівається використовувати цей пристрій для подальшої конкуренції з такими компаніями, як Amazon і Google. За словами Bloomberg “такий пристрій поєднує iPad з динаміком HomePod, а також включає камеру для відеочату”.

Apple також розробляє флагманський динамік

Однак важливо зазначити, що розвиток інтелектуального телевізора та динаміків високого класу знаходиться на ранніх стадіях. Таким чином, ми не очікуємо, що ці пристрої будуть запущені найближчим часом. Крім того, все ще можуть бути значні зміни в конструкції цих пристроїв. Кінцевий продукт може суттєво відрізнятися від поточного опису. На сьогодні офіційних коментарів від Apple щодо цих пристроїв немає.

Минулого року Apple об’єднала свої інженерні команди на «HomePod» та «Apple TV». В цей час Apple розробляє регулярну ітерацію Apple TV. Цей телевізор оснащується першокласним пультом дистанційного керування, швидшим процесором та більшою місткістю.

Ми будемо вести вкладку про розробку цих пристроїв і повідомляти вас, якщо на цьому шляху відбудуться зміни.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: