Android версія Clubhouse з’явиться у травні

Популярна аудіосоціальна платформа Clubhouse була доступна лише на iOS з моменту її запуску. У неї не було жодної опції для користувачів Android. Однак все змінюється з часом. І її творці вирішили довести цю соціальну платформу, що швидко зростає, до більшої кількості користувачів. В останньому твіті від Mopewa Club, розробника Android Clubhouse, вона показала скріншот програми на телефоні Pixel. Вона також сказала, що розробка зайняла близько шести тижнів, і прогрес йде дуже гладко. Приблизний час випуску версії Clubhouse для Android – травень.

Хоча Clubhouse лише рік, станом на кінець березня він мав приблизно 134 мільйони користувачів. Лише за останні чотири тижні додаток додав приблизно п’яту частину своїх користувачів.

Bloomberg заявив, що Clubhouse обговорює питання фінансування та оцінюється приблизно в 4 мільярди доларів США.

Clubhouse стикається з жорсткою конкуренцією

Напевно, багато хто з вас не знають про цього новачка. Але річ у тім, що майже всі популярні соціальні платформи визнають його серйозним конкурентом і вже запустили (або все ще працюють над нею) власну версію Clubhouse. Скажімо, TikTok готує конкурента програми Clubhouse. Ця інформація надходить із цілком надійного джерела, Reuters. За словами Алессандро Палуцці, дуже відомого підкажчика, Facebook працює над клоном Clubhouse для свого додатка Instagram. Голосовий чат Telegram 2.0 – ще одна альтернатива Clubhouse. І це існує з грудня 2020 року.

Цікавіше, що буквально через кілька тижнів після виходу зі служби Mi Talk Лей Цзюнь заявила, що вони збираються запустити інший інтерактивний додаток у 2021 році. Відразу після цього команда Xiaomi Mi Talk опублікувала заяву: ” Месенджер знову вийшов у живий ефір, і ми побачили це в новому вигляді”. Власне, це голосовий чат, орієнтований на професіоналів. Іншими словами, ми маємо справу з іншим конкурентом Clubhouse.

Наприкінці минулого місяця Clubhouse оголосив, що почне працювати над версією Clubhouse для Android. Однак він не розкрив жодних часових рамок для випуску. Тепер ми бачимо, що є всі підстави думати, що він буде доступний у магазині Google Play вже наступного місяця.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: