ТОП: Найкращі безкоштовні програми та ігри тижня для Android

У цій щотижневій колонці наша головна мета – знайти найкращі програми та ігри для Android, які є абсолютно безкоштовними. Звичайно, це не завжди так. У всій серії ви можете знайти деякі програми, які пропонують покупки в програмі, щоб розблокувати повну функціональність. З огляду на це, якщо ми це тут висвітлили, то існує велика ймовірність того, що безкоштовної версії програми вистачить для більшості користувачів.

DroidCam – Webcam for PC

Зараз ми живемо в епоху пандемії COVID-19, яка повністю змінила спосіб, яким ми звикли робити необхідні речі, будь то покупка продуктів або виконання своєї роботи. Завдяки роботі із дому ми стали свідками зростання попиту на вебкамеру. Річ у тому, що знайти вебкамеру, яка пропонує чудову якість за недорогим цінником, майже неможливо.

Ну ось тут у гру входить DroidCam. Додаток перетворює ваш смартфон Android на вебкамеру. Щоб програма працювала, розробники використовують клієнт ПК, доступний для Windows та Linux. Ви також можете використовувати вбудований мікрофон вашого смартфона з додатком. DroidCam – це корисний додаток для тих, у кого лежить додатковий пристрій Android.

Ось кілька основних моментів програми DroidCam для Android:

 • Немає обмежень використання та водяних знаків
 • Під’єднатися через Wi-Fi або USB
 • Приглушення мікрофона
 • Продовжує працювати, навіть коли екран вимкнено (щоб заощадити трохи заряду)
DroidCam Webcam (Classic)
DroidCam Webcam (Classic)
Developer: Dev47Apps
Price: To be announced

NetFlip

NetFlip – це програма, яка поєднує дві програми в одну – шукач фільмів та програму знайомств; ну, до певної міри. Основна ідея цього додатка – гортати фільми, щоб ви та ваш партнер могли нарешті вирішити, який фільм дивитись. Ви та ваш партнер встановите програму кожен на свій смартфон. Всякий раз, коли ви хочете знайти, який фільм дивитись, ви можете просто відкрити програму і почати гортати.

Як і програми знайомств, ви та ваш партнер отримуватимете сповіщення щоразу, коли буде збіг. Якщо вашому партнерові подобається той самий фільм, що й у вас, то це вирішено; ти будеш дивитись це. Якщо ви в кінцевому підсумку витрачаєте більше часу, вирішуючи, який фільм дивитись зі своїм партнером, тоді NetFlip – це потрібна вам програма для Android. Хоча цільовою аудиторією є пари, ви, звичайно, можете використовувати додаток з усіма, включаючи своїх співмешканців.

Ви також можете вибрати, на якій платформі для потокового передавання ви хочете переглянути фільм. Це гарантує, що вам будуть представлені фільми чи шоу, доступні для вибраного варіанту. Крім того, ви також можете використовувати Netflip для пошуку фільмів та шоу, які ви хотіли б переглянути пізніше.

Netflip
Netflip
Developer: Betty St
Price: Free

Smash: File Transfer

Якщо ви шукаєте простий спосіб обміну великими файлами, то Smash File Transfer – це програма, яка вам потрібна. За допомогою цієї програми ви можете ділитися фотографіями, відео, музикою, документами та багато іншим. Як працює програма? Ну, файли, якими ви хочете поділитися, передаються на сервери. Ви отримуєте посилання, яким можете поділитися з друзями та колегами.

Якщо ви користуєтеся смартфоном Android, то ви вже знаєте, як просто перенести файли з пристрою на комп’ютер. Ну, ви можете використовувати Smash і для цієї мети. Найкраща частина програми полягає в тому, що вона дозволяє передавати великі файли та рятує від їх завантаження у вашу особисту хмару.

Ось деякі функції, які ви отримуєте при передачі файлів за допомогою Smash:

 • Технічно розмір файлу обмежений. Безкоштовна версія пропонує непріоритетне передавання файлів розміром більш як 2 Гб
 • Ваші файли не стискаються
 • Файли доступні за посиланням приблизно 7 днів
 • Ви можете отримати доступ до останнього переказу
 • Шифрування даних під час транзиту або в стані спокою
Smash: File transfer
Smash: File transfer
Developer: Smash & Co
Price: Free

Beta Maniac

Можливо, вам подобається використовувати бета-версію програм для раннього випробування нових функцій. Річ у тому, що приєднатися до програми Beta для популярних додатків майже неможливо. Бета-програма майже повністю заповнена весь час, і навіть якщо  небагато вакансій з’являється, черга заповнюється в одну мить. Ось тут і з’являється додаток для Android Beta Maniac, і саме тому він знаходиться в нашій кращій рубриці безкоштовних програм для Android та ігор.

Додаток дозволяє періодично сканувати бета-програми для встановлених вами програм. Він навіть надсилає вам сповіщення, коли бета-програма з обмеженим числом знову стає доступною. Коли доступна обмежена кількість бета-програм, ви можете використовувати програму, щоб підписатися на неї.

Звичайно, ви також можете керувати бета-програмами з самого додатка і навіть фільтрувати списки відповідно до вимог. Ось декілька функцій, які додаток додає до таблиці:

 • Керуйте своїми бета-програмами за допомогою програми
 • Швидко переглядайте стан своїх бета-програм у списку або сітці
 • Підписуйтесь на програми з обмеженою кількістю бета-програм, коли вона доступна
 • Профільтруйте список уже підписаних бета-програм
Beta Maniac
Beta Maniac
Developer: Mirko Dimartino
Price: To be announced

Asteroid Live Wallpaper

Знайти гарні живі шпалери в магазині Google Play, які є безкоштовними, непросте завдання. Але нам вдалося знайти чудовий безкоштовний варіант. Ми говоримо про додаток Asteroid Live Wallpaper. Живі шпалери включають астероїд з метеорами, які розбиваються в ньому за різними напрямками. Ви навіть можете обертати астероїд пальцями.

Ці живі шпалери надзвичайно чіткі разом з надзвичайно плавною анімацією. Всі ці сукупності роблять їх досить привабливими живими шпалерами. Ви можете змінювати кольори живих шпалер відповідно до своїх уподобань. Ви можете змінювати кольори астероїда, а також туманності. Більшість кольорових ефектів безкоштовні, тоді як деякі просять у вас премію.

Asteroid
Asteroid
Developer: maxelus.net
Price: Free

Zen Flip Clock

Якщо ви хтось, хто любить станції на ПК, то, можливо, ви вже бачили щось подібне. Flip Clock – одна з найпопулярніших заставки, яку люди використовують, щоб підвищити налаштування свого столу для фотографій та відео. Популярний додаток для фліп-годинників і заставка – це Fliqlo. Послуга доступна для Windows, Mac, iOS та iPadOS. На жаль, немає жодної версії програми для Android.

Ось чому служать Zen Flip Clock. Це приносить фліп-заставку годинника в екосистему Android. Так само як fliqlo, додаток Zen Flip Clock працює в обох напрямках.

Якщо ви хочете підняти налаштування свого столу, будь то для фотографій, відео чи взагалі, тоді вам слід спробувати програму Zen Flip Clock.

Zen Flip Clock
Zen Flip Clock
Developer: Wang Shudao
Price: Free

Infinity Pinball

Якщо ви любитель аркад, то, можливо, ви вже грали в Пінбол. Це була одна з популярних назв у світі аркад. У назві гравець використовує весла, щоб маніпулювати однією або кількома кульками всередині машини. Гра стала настільки популярною, що навіть пробилася до кількох епох ігор, будь то платформер, Windows, і таке інше!

Що ж, Pinball повернувся на ваш смартфон Android, але має більше можливостей. Infinity Pinball приносить той самий ностальгічний досвід гри в стилі ретро. Як випливає з назви, гра пропонує нескінченне задоволення, дозволяючи гравцям підійматися на різні рівні. Протягом всієї гри ви будете заробляти монети, збирати унікальні кульки та розблоковувати нові столи.

Кожен стіл для пінболу привносить в ігровий процес унікальну тему дизайну, саундтрек та унікальний набір баш-іграшок. У кожній грі у вас буде лише три життя, тому вам також потрібно ступати обережно.

Ось короткий огляд особливостей гри Infinity Pinball для Android:

 • 5 різних таблиць на вибір
 • 9 унікальних кульок для колекціонерів
 • 11 скінів на вибір
 • Саундтреки Synthwave
Infinity Pinball
Infinity Pinball
Developer: Digital Will Inc.
Price: Free
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua