Свіжі подробиці Xiaomi Mi Pad 5 з’являються в мережі

Оскільки Xiaomi випустила Mi Pad 4 у 2018 році, серія довгий час не оновлювалася. Внаслідок величезного попиту на великі дисплейні пристрої в результаті блокування, Xiaomi через це втрачає дуже багато. За даними багатьох джерел, Xiaomi Mi Pad 5 вже в дорозі. Цей пристрій має пару сертифікатів, і його офіційний запуск не за горами.

З наближенням дати виходу Xiaomi Mi Pad 5 ми отримуємо все більше інформації щодо цього пристрою. Згідно з нещодавніми звітами, існує ще версія sm8150ac Mi Pad 5. У звіті також стверджується, що цей чіп є вищою версією нового Snapdragon 860 SoC. Сам Snapdragon 860 є вдосконаленням Snapdragon 855+. Snapdragon 860 і Snapdragon 855+ абсолютно однакові з точки зору CPU, GPU, DSP та інших архітектур. Обидва використовують ядро ​​Kryo 485 з найвищою частотою 2,96 ГГц, графічний процесор Adreno 640 та DSP Hexagon 690.

Однак Snapdragon 860 не підтримує мережі 5G. Однак це вдосконалення SD855 +, оскільки воно підтримує до 16 ГБ оперативної пам’яті, подвійні екрани 1080P 90 Гц та додає підтримку високої частоти оновлення 90 Гц.

Крім того, витік також виявляє деяку інформацію про дисплей цього майбутнього планшета. Згідно з повідомленням, інженерна модель використовує 11-дюймовий РК-екран з роздільною здатністю 2560 x 1600. Цей екран підтримує частоту оновлення 120 Гц та частоту дискретизації 240 Гц. Драйвер екрану – панель Novatek TDDI. Він також має рівень чутливості до тиску 4096.

Xiaomi Mi Pad 5 попередні припущення

З припущень на сьогодні Xiaomi Mi Pad 5 матиме близько трьох різних моделей. Ці моделі використовуватимуть різні мікросхеми, включаючи Snapdragon 870, Snapdragon 860 і Snapdragon 888 SoC. Хоча деякі підтримуватимуть 5G, інші підтримуватимуть мережу 4G. Однак усі моделі не запускатимуться одночасно. Деякі з цих планшетів вийдуть на ринок пізніше цього року.

На додаток до основних характеристик, Mi Pad 5 також буде оснащений планшетною системою, схожою на складаний екран Mi MIX FOLD. Це означає, що Xiaomi Mi Pad 5 матиме такі функції, як портативний режим ПК, подвійне перетягування екрана, паралельні вікна та секретар конференції.

Минуло багато років з того часу, як Xiaomi востаннє випустила планшет. Компанії доведеться бути на висоті своєї гри, якщо вона сподівається на якийсь вплив.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua