OnePlus 9 Pro вже отримує оновлення системи для усунення проблеми перегріву

Не так давно багато власників смартфонів OnePlus 9 Pro скаржились на проблеми з перегрівом. Коли телефон робить фотографії та відео, система подає сповіщення про перегрів та блокує додаток камери. OnePlus офіційно визнав цю помилку та заявив, що вона перебуває у процесі виправлення.

XDA повідомила сьогодні, що OnePlus оголосила про запуск оновлення системи v11.2.3.3 для розв’язання цієї проблеми. Заява компанії така:

Ми визначили основні причини, за якими повідомляється про підвищення температури, і вже почали виштовхувати оновлення OTA, щоб оптимізувати загальну температуру пристрою та покращити продуктивність акумулятора. Поки що початкові відгуки були позитивними.

Перший OTA (номер збірки 11.2.3.3) був розісланий нашим користувачам в Індії цього тижня, а до північноамериканських та європейських пристроїв буде розповсюджений до кінця цього тижня. Ми будемо продовжувати роботу з другим OTA для подальшого покращення температури пристрою та акумулятора також у найближчі тижні.

Велике спасибі, що поділились своїми відгуками тут, на форумах. Ми продовжуватимемо наполегливо працювати над ще більшими вдосконаленнями, щоб ви могли отримати надійний та приємний досвід з OnePlus.

OnePlus 9 Pro має серйозну проблему перегріву

Нагадаємо, проблема з нагріванням OnePlus 9 Pro виникає під час фотографування чи записування відео. У таких випадках телефон подає повідомлення про перегрів. Потім він блокує додаток камери, не дозволяючи користувачам завершити знімання.

Але цікаво, що це не єдиний випадок, коли телефон поводиться так. Як ми вже повідомляли раніше, деякі користувачі повідомляли, що OnePlus 9 Pro показував сповіщення про перегрів під час першого налаштування. Телефон може навіть “закипіти”, коли він не використовується. Насправді багато хто думав, що якщо він просто надсилає повідомлення, але продовжує працювати належним чином, то ми можемо його ігнорувати. Але коли телефон перегрівається, це створює серйозні проблеми з використанням різних програм, навіть блокуючи їх.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: