Nokia 4.2 отримує оновлення прошивки Android 11

На сьогодні HMD Global не має найпривабливіших смартфонів Nokia, але це, безумовно, одна з компаній, що пропонує найкращу підтримку своїх чинних пристроїв. Цього року ми бачимо, що Nokia чітко зосереджена на середньому та низькому сегменті. Нещодавно випущені Nokia X10, X20, G10, G20, C10 та C20 це явно демонструють. Ми не знаємо, чи компанія випустить новий флагман після всіх цих років, але чудово бачити бренд, який постійно оновлює пристрої низького та середнього рівня. Сьогодні бренд випускає оновлення Android 11 для Nokia 4.2, яке вийшло на ринок з Android 9 Pie.

Nokia 4.2 була представлена ​​ще в травні 2019 року з Android 9 Pie. Вона отримала оновлення для Android 10 у квітні минулого року і зараз отримує друге велике оновлення у вигляді Android 11. Два великі оновлення не є великим сюрпризом для ентузіастів Nokia по всьому світу. Зрештою, всі смартфони, випущені брендом, є частиною програми Android One. Програма забезпечує щонайменше два основних оновлення Android та три роки виправлень безпеки. З усім тим, ми припускаємо, що Android 11 є останнім оновленням для Nokia 4.2, який, ймовірно, не отримає Android 12. Пристрій все ще може отримувати нові виправлення безпеки до травня 2022 року.

Нове оновлення мікропрограми постачається з номером версії 3.150 і вимагає завантаження 1,5 Гб. Воно підіймає рівень виправлення безпеки Android на смартфоні Nokia до березня 2021 року. На жаль, він не отримав останнього квітневого виправлення, але краще мати березневий патч, ніж той, що був раніше. Окрім нового виправлення безпеки, у нас є цілий набір смакот Android 11. Список доповнень включає одноразові дозволи додатків, бульбашки чату, оновлені сповіщення, нові засоби управління мультимедіа та ярлики смартпристроїв у меню живлення. Наразі оновлення розповсюджується для перелічених нижче ринків:

Оновлення Android 11 виходить для Nokia 4.2 на таких ринках:

 • Вірменія
 • Білорусь
 • Болгарія
 • Чилі (Entel Чилі, Movistar Чилі, Claro Чилі, WOM)
 • Колумбія (Claro Колумбія, Movistar Колумбія)
 • Чехія (O2 CZ)
 • Ізраїль
 • Казахстан
 • Монголія
 • Польща (плюс, помаранчевий PL, PLAY)
 • Румунія (Orange RO)
 • Росія
 • США (T-Mobile)
 • Узбекистан

Варто зазначити, що принаймні наразі оновлення поступово розповсюджується. Компанія випустить оновлення для кількох смартфонів. Якщо протягом наступних двох днів не з’явиться критична помилка, компанія розпочне ширший випуск 12 квітня.

 

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua