iPhone 13 серії використовуватиме дисплей LTPO з підтримкою високої частоти оновлення 120 Гц

Після першої появи на iPad Pro у 2017 році, схоже, iPhone нарешті отримає дисплей ProMotion у 2021 році. Звіт Digitimes підтверджує нещодавню заяву південнокорейських ЗМІ The Elec. У звіті стверджується, що Apple використовуватиме технологію екрану LTPO у серії iPhone 13. Енергоефективність LTPO допомагає підтримувати iPhone на частоті оновлення 120 Гц, ймовірно, не впливаючи на час автономної роботи.

Поки що всі телефони iPhone використовують екрани дисплея 60 Гц, навіть останню серію iPhone 12. Це означає, що вміст на екрані змінюється 60 разів на секунду або раз на 16 мс. Частота оновлення дисплея 120 Гц вдвічі перевищує це, тобто вона оновлюється приблизно кожні 8 мс. Це робить взаємодію користувача більш чутливою. Користувачі відчують різницю значно під час прокрутки списків або ковзання між сторінками на головному екрані.

З 2017 року ProMotion є головною особливістю серії iPad Pro, хоча iPad використовує РК-екран замість OLED-дисплея. За останні кілька років багато телефонів Android прийняли екрани з високою частотою оновлення. Тепер черга Apple увійти в це коло з iPhone 13.

Типовою проблемою, з якою стикаються системи Android, є те, що робота з високою частотою оновлення істотно вплине на час автономної роботи пристрою. Деякі телефони Android за замовчуванням використовуватимуть 60 Гц, навіть якщо екран підтримує 120 Гц.

Очікування полягають у тому, що iPhone 13 серії збереже ті самі характеристики автономної роботи, що та iPhone 12 серії. За даними Digitimes, споживання енергії компонентів iPhone 13 насправді буде приблизно на 15% нижчим, ніж в iPhone 12. Частина причин пов’язана з використанням більш енергоефективного дисплея LTPO.

Крім того, є повідомлення, що Apple використовуватиме екранний датчик відбитків пальців на iPhone 13. Довгий час Apple не використовувала біометричну функцію відбитків пальців. Американський виробник ніколи не використовував датчик відбитків пальців на екрані. Однак Apple розробляє цю функцію, і вона буде дещо відрізнятися від того, що використовують виробники Android. Apple може насправді помістити датчик на екран, а не під екран.

Ми очікуємо, що компанія випустить серію iPhone 13 восени. Це приблизно в вересні цього року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: