Facebook перетворює штаб у Каліфорнії на місце вакцинації

Facebook – велика інтернет-компанія, і, як очікується, вона запропонує деякі послуги спільноти. Сьогодні головний операційний директор Facebook (COO) Шерил Сандберг оголосила, що починаючи з цієї суботи компанія розділить штаб-квартиру в Менло-Парк, штат Каліфорнія. Деяка частина буде використана як громадський пункт вакцинації проти нового коронавірусу.

За словами представника Facebook, завдяки цим зусиллям компанія сподівається допомогти близько 10 000 людей отримати вакцини протягом декількох тижнів. Згідно з повідомленнями, Інтернет-гігант випустить вакцину у співпраці з мережею охорони здоров’я сім’ї Рейвенсвуд. Крім того, він також співпрацюватиме з такими містами, як Східний Пало-Альто та Менло-Парк, щоб надавати послуги трансферу для призначення вакцин.

Сандберг заявив, що Facebook також співпрацює з урядом Каліфорнії та дев’ятьма некомерційними організаціями для підтримки мобільних вакцинацій у штаті. Сандберг сказав: “Оскільки все більше нових вакцин розповсюджується по всій країні, ми нарешті бачимо світанок надії. Поки ми продовжуватимемо прогресувати, надія буде зростати».
До Facebook Google розпочав подібні заходи в січні цього року, використовуючи деякі свої офіси як пункти вакцинації.

Facebook веде кілька битв

Поки Facebook виконує деякі благодійні роботи, компанія все ще залишається центром суперечок. Наразі Facebook суперечить Apple з новою політикою останньої. Остання політика Apple не дозволяє Facebook відстежувати користувачів без їх дозволу. Це неприйнятно для Facebook, оскільки це вплине на його рекламний бізнес. Однак користувачі раді тому, бо всі хочуть знати, хто збирає їх дані.

Крім того, більше 500 мільйонів користувачів Facebook були зламані, звіт лише нещодавно потрапив в Інтернет. Інформацію про користувачів хакер просочував безкоштовно в мережу. На сьогодні компанія не повідомляла цих користувачів про те, що їхні дані є загальнодоступними. Витік містить важливу особисту інформацію користувачів Facebook. Ця інформація включає:

  • Повне ім’я
  • Номери телефонів
  • Посвідчення особи
  • Місцеперебування
  • Дати народження
  • Іноді адреси електронної пошти

За словами компанії, вона не інформувала користувачів, оскільки не повністю зрозуміло, яких користувачів потрібно повідомляти. Крім того, компанія вважає, що користувачі нічого не можуть зробити, щоб вирішити цю проблему. Компанія також стверджує, що заблокувала лазівки після виявлення проблеми. На щастя, витік не включає фінансову інформацію користувачів

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua