Facebook перетворює штаб у Каліфорнії на місце вакцинації

Facebook – велика інтернет-компанія, і, як очікується, вона запропонує деякі послуги спільноти. Сьогодні головний операційний директор Facebook (COO) Шерил Сандберг оголосила, що починаючи з цієї суботи компанія розділить штаб-квартиру в Менло-Парк, штат Каліфорнія. Деяка частина буде використана як громадський пункт вакцинації проти нового коронавірусу.

Facebook перетворює штаб у Каліфорнії на місце вакцинації

За словами представника Facebook, завдяки цим зусиллям компанія сподівається допомогти близько 10 000 людей отримати вакцини протягом декількох тижнів. Згідно з повідомленнями, Інтернет-гігант випустить вакцину у співпраці з мережею охорони здоров’я сім’ї Рейвенсвуд. Крім того, він також співпрацюватиме з такими містами, як Східний Пало-Альто та Менло-Парк, щоб надавати послуги трансферу для призначення вакцин.

Сандберг заявив, що Facebook також співпрацює з урядом Каліфорнії та дев’ятьма некомерційними організаціями для підтримки мобільних вакцинацій у штаті. Сандберг сказав: “Оскільки все більше нових вакцин розповсюджується по всій країні, ми нарешті бачимо світанок надії. Поки ми продовжуватимемо прогресувати, надія буде зростати».
До Facebook Google розпочав подібні заходи в січні цього року, використовуючи деякі свої офіси як пункти вакцинації.

Facebook веде кілька битв

Поки Facebook виконує деякі благодійні роботи, компанія все ще залишається центром суперечок. Наразі Facebook суперечить Apple з новою політикою останньої. Остання політика Apple не дозволяє Facebook відстежувати користувачів без їх дозволу. Це неприйнятно для Facebook, оскільки це вплине на його рекламний бізнес. Однак користувачі раді тому, бо всі хочуть знати, хто збирає їх дані.

Крім того, більше 500 мільйонів користувачів Facebook були зламані, звіт лише нещодавно потрапив в Інтернет. Інформацію про користувачів хакер просочував безкоштовно в мережу. На сьогодні компанія не повідомляла цих користувачів про те, що їхні дані є загальнодоступними. Витік містить важливу особисту інформацію користувачів Facebook. Ця інформація включає:

  • Повне ім’я
  • Номери телефонів
  • Посвідчення особи
  • Місцеперебування
  • Дати народження
  • Іноді адреси електронної пошти

За словами компанії, вона не інформувала користувачів, оскільки не повністю зрозуміло, яких користувачів потрібно повідомляти. Крім того, компанія вважає, що користувачі нічого не можуть зробити, щоб вирішити цю проблему. Компанія також стверджує, що заблокувала лазівки після виявлення проблеми. На щастя, витік не включає фінансову інформацію користувачів

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: