ТОП-10: Найпопулярніші моделі смартфонів у світі

Експерти Counterpoint Research поділилися статистикою найпопулярніших смартфонів у січні 2021 року, які переважно купували користувачі. Цей рейтинг порадує шанувальників iOS і стане певним розчаруванням для тих, хто віддає перевагу пристроям Android.

Почнемо з того, що шість позицій із десяти – це моделі iPhone. До того, чотири з них посіли перші місця у вершині. Найпопулярнішим, а також найбільш продаваним смартфоном став iPhone 12, iPhone 12 Pro Max посів друге місце, а iPhone 12 Pro замкнув трійку лідерів. Експерти стверджують, що на ці три моделі припадало 71% усіх проданих за цей період смартфонів Apple.

Ось найпопулярніші моделі смартфонів у світі

Примітний той факт, що, попри всі скептицизм і прогнози аналітиків про те, що iPhone 12 mini не має попит, йому вдалося пробитися в десятку найпопулярніших і зайняти почесне восьме місце. Хоча він продається гірше, ніж усі моделі лінійки iPhone 12, і, за стандартами Apple, його виробництво слід зменшити.

Четверту позицію зайняв iPhone 11, а потім хіт-парад розбавили представники табору зелених роботів. П’ятий рядок зайняв Redmi 9A, а шостий – Redmi 9. Сьоме та дев’яте місця посіли пристрої від Samsung: Galaxy A21S та Galaxy A31. iPhone SE 2020 закрив ТОП-10 найпопулярніших смартфонів.

Samsung агресивно просуває серію Galaxy A. Вона поставляється з преміум-дизайном, свіжими кольорами та найновішими характеристиками за доступними цінами. За допомогою серії A Samsung також прагне залучити користувачів пристроїв HONOR, присутніх у значній кількості в Європі, Латинській Америці, Південно-Східній Азії та MEA. Завдяки швидкості розгортання мережі 5G виробники виробляють більше пристроїв 5G у різних цінових сегментах.

Хоча мережі 5G ще не працюють у багатьох регіонах; OEM-виробники все ще запускають там 5G-пристрої, багато клієнтів віддають перевагу 5G-телефону; щоб уникнути будь-яких проблем а процесі  заміни їх пізніше. 5G поступово стає стандартною пропозицією, і в міру того, як ціни продовжують знижуватися; найближчими місяцями ми побачимо більше смартфонів середнього рівня з підтримкою 5G у списку бестселерів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua