Xiaomi та Oppo найближчим часом планують представити власні процесори 5G

Зараз на ринку мобільних чипів для смартфонів 5G лідирують MediaTek та Qualcomm, їх продукція активно купується виробниками мобільних пристроїв. Але самі виробники смартфонів не проти почати створювати власні мобільні процесори з метою зменшення витрат.

Минулого року в мережі було багато розмов про те, що Oppo має на меті створити власний чіп та інвестує пристойні кошти, щоб врешті отримати його. Xiaomi зробила заявку, щоб почати пропонувати фірмові чіпи ще у 2017 році, але справа не пішла далі випуску одного процесора. З усім тим, цього року Xiaomi підтвердила, що не відмовилася від ідеї створення власного чіпа та активно інвестує в цьому напрямку.

Xiaomi та Oppo найближчим часом планують представити власні процесори 5G

Xiaomi та Oppo найближчим часом планують представити власні процесори 5G

І ось вже з’явилося повідомлення, що Oppo та Xiaomi майже за крок від презентації власних чіпів 5G. Їх прем’єра повинна відбутися наприкінці 2021 року або вже на початку 2022 року. Існує припущення, що виробник чіпів UNISOC допомагає компаніям створювати процесори. Враховуючи вагу компанії та її успіх у галузі створення процесорів; це не найуспішніший партнер.

Але цей вибір можна пояснити тим, що Unisoc є китайським виробником процесорів. І зараз мета – вивести напівпровідникову промисловість у Китаї на новий рівень. Китайці вкладають величезні кошти, щоб самостійно розпочати масове виробництво мікросхем.

Не сподівайтесь, що Xiaomi та Oppo незабаром зможуть випустити смартфони з фірмовими чіпами. Їх виробництво – трудомісткий і витратний процес як з точки зору часу, так і грошей. Вони довго не зможуть обійтися без платформ Qualcomm та MediaTek.

Варто згадати, що раніше глава Oppo підтвердив прихильність компанії до виготовлення чіпів. Крім того, він оголосив, що вони почнуть співпрацювати з ключовими постачальниками для розробки фірмових мобільних процесорів.

Нагадаємо, нещодавно Oppo особливо активізувався для залучення персоналу, здатного налагодити розробку процесорів. Відомо, що за кермом проєкту будуть колишні співробітники MediaTek; а інженери UNISOC будуть “мозком”. Крім того, Oppo розраховує на те, що зможе заманити у свої ряди фахівців з HiSilicon та Qualcomm.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: