Xiaomi та Oppo найближчим часом планують представити власні процесори 5G

Зараз на ринку мобільних чипів для смартфонів 5G лідирують MediaTek та Qualcomm, їх продукція активно купується виробниками мобільних пристроїв. Але самі виробники смартфонів не проти почати створювати власні мобільні процесори з метою зменшення витрат.

Минулого року в мережі було багато розмов про те, що Oppo має на меті створити власний чіп та інвестує пристойні кошти, щоб врешті отримати його. Xiaomi зробила заявку, щоб почати пропонувати фірмові чіпи ще у 2017 році, але справа не пішла далі випуску одного процесора. З усім тим, цього року Xiaomi підтвердила, що не відмовилася від ідеї створення власного чіпа та активно інвестує в цьому напрямку.

Xiaomi та Oppo найближчим часом планують представити власні процесори 5G

І ось вже з’явилося повідомлення, що Oppo та Xiaomi майже за крок від презентації власних чіпів 5G. Їх прем’єра повинна відбутися наприкінці 2021 року або вже на початку 2022 року. Існує припущення, що виробник чіпів UNISOC допомагає компаніям створювати процесори. Враховуючи вагу компанії та її успіх у галузі створення процесорів; це не найуспішніший партнер.

Але цей вибір можна пояснити тим, що Unisoc є китайським виробником процесорів. І зараз мета – вивести напівпровідникову промисловість у Китаї на новий рівень. Китайці вкладають величезні кошти, щоб самостійно розпочати масове виробництво мікросхем.

Не сподівайтесь, що Xiaomi та Oppo незабаром зможуть випустити смартфони з фірмовими чіпами. Їх виробництво – трудомісткий і витратний процес як з точки зору часу, так і грошей. Вони довго не зможуть обійтися без платформ Qualcomm та MediaTek.

Варто згадати, що раніше глава Oppo підтвердив прихильність компанії до виготовлення чіпів. Крім того, він оголосив, що вони почнуть співпрацювати з ключовими постачальниками для розробки фірмових мобільних процесорів.

Нагадаємо, нещодавно Oppo особливо активізувався для залучення персоналу, здатного налагодити розробку процесорів. Відомо, що за кермом проєкту будуть колишні співробітники MediaTek; а інженери UNISOC будуть “мозком”. Крім того, Oppo розраховує на те, що зможе заманити у свої ряди фахівців з HiSilicon та Qualcomm.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: