Прототип Huawei P50 демонструє абсолютно новий дизайн камери

Китайський виробничий гігант, Huawei, поки що не відмовляється від смартфонів. Після заборони США загальна ідея полягає в тому, що бізнес смартфонів Huawei не виживе ще рік. Однак бізнес компанії, що займається смартфонами, існує вже понад два роки без США. На сьогодні компанія Huawei готується представити свою останню флагманську серію, серію Huawei P50.

Новий образ прототипу від GMSArena демонструє останнє зображення серії Huawei P50. Протягом останніх кількох місяців  було відтворено кілька рендерів Huawei P50 і P50 Pro. Ці зображення показують, що серія використовуватиме дві великі лінзи камери ззаду.

Однак останній прототип зображень демонструє щось зовсім інше. Згідно з повідомленнями, ці зображення є частиною майбутньої серії Huawei P50. Через відсутність перископічного об’єктива на задній панелі, це зображення, ймовірно, є Huawei P50. Huawei P50 Pro має поставлятися з перископічною камерою, проте важливо відзначити, що дизайн камери виглядає як Huawei Mate 30 серії. Існує велика ймовірність того, що хтось намагається нас надурити та використовував Huawei Mate 30 для створення цього зображення. Для Huawei буде дуже незвично використовувати старий дизайн для свого останнього флагмана.

Ще одним помітним відсутнім зображенням є регулятор гучності. Нагадаємо, що Huawei Mate 30 не постачається з регулятором гучності. З усім тим серія Huawei P40 40 знову представила цю функцію. Чи видалить Huawei цю функцію в серії P50? Це буде занадто непослідовною з боку Huawei, і малоймовірно, що компанія буде рухатися вперед і назад таким чином.

Серія Huawei P50 надійде з HarmonyOS 2.0

На сьогодні найбільш вірогідною датою запуску серії Huawei P50 є дата десь у червні. Очікується, що компанія представить цей смартфон із готовою HarmonyOS 2.0. В цей час HarmonyOS 2.0 Beta 3.0 вже вийшла для розробників. Флагманські смартфони Huawei, такі як Huawei Mate 40 та Huawei P40, можуть встановити це оновлення. Справді, нещодавній знімок екрану показує користувальницький інтерфейс HarmonyOS 2.0 Beta 3.0 на Honor 9X.

Ця бета-версія 3.0 все ще є внутрішньою бета-версією для розробників та користувачів зі спеціальним доступом. Однак першу публічну бета-версію компанія опублікує досить скоро. Це відбудеться, безумовно, до запуску серії Huawei P50 у червні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua