Прототип Huawei P50 демонструє абсолютно новий дизайн камери

Китайський виробничий гігант, Huawei, поки що не відмовляється від смартфонів. Після заборони США загальна ідея полягає в тому, що бізнес смартфонів Huawei не виживе ще рік. Однак бізнес компанії, що займається смартфонами, існує вже понад два роки без США. На сьогодні компанія Huawei готується представити свою останню флагманську серію, серію Huawei P50.

Прототип Huawei P50 демонструє абсолютно новий дизайн камери

Новий образ прототипу від GMSArena демонструє останнє зображення серії Huawei P50. Протягом останніх кількох місяців  було відтворено кілька рендерів Huawei P50 і P50 Pro. Ці зображення показують, що серія використовуватиме дві великі лінзи камери ззаду.

Прототип Huawei P50 демонструє абсолютно новий дизайн камери

Однак останній прототип зображень демонструє щось зовсім інше. Згідно з повідомленнями, ці зображення є частиною майбутньої серії Huawei P50. Через відсутність перископічного об’єктива на задній панелі, це зображення, ймовірно, є Huawei P50. Huawei P50 Pro має поставлятися з перископічною камерою, проте важливо відзначити, що дизайн камери виглядає як Huawei Mate 30 серії. Існує велика ймовірність того, що хтось намагається нас надурити та використовував Huawei Mate 30 для створення цього зображення. Для Huawei буде дуже незвично використовувати старий дизайн для свого останнього флагмана.

Прототип Huawei P50 демонструє абсолютно новий дизайн камери

Ще одним помітним відсутнім зображенням є регулятор гучності. Нагадаємо, що Huawei Mate 30 не постачається з регулятором гучності. З усім тим серія Huawei P40 40 знову представила цю функцію. Чи видалить Huawei цю функцію в серії P50? Це буде занадто непослідовною з боку Huawei, і малоймовірно, що компанія буде рухатися вперед і назад таким чином.

Серія Huawei P50 надійде з HarmonyOS 2.0

На сьогодні найбільш вірогідною датою запуску серії Huawei P50 є дата десь у червні. Очікується, що компанія представить цей смартфон із готовою HarmonyOS 2.0. В цей час HarmonyOS 2.0 Beta 3.0 вже вийшла для розробників. Флагманські смартфони Huawei, такі як Huawei Mate 40 та Huawei P40, можуть встановити це оновлення. Справді, нещодавній знімок екрану показує користувальницький інтерфейс HarmonyOS 2.0 Beta 3.0 на Honor 9X.

Ця бета-версія 3.0 все ще є внутрішньою бета-версією для розробників та користувачів зі спеціальним доступом. Однак першу публічну бета-версію компанія опублікує досить скоро. Це відбудеться, безумовно, до запуску серії Huawei P50 у червні.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: