Порушення даних у Facebook: понад 530 мільйонів користувачів не отримали жодного повідомлення

Останнім часом Facebook був центром кількох суперечок. З вигляду речей виходить, що в інтернет-гіганта досить скоро буде більше проблем, з якими йому потрібно боротися. Нещодавно з'являлися повідомлення про те, що інформація 533 мільйонів користувачів Facebook просочилася. Згідно з повідомленням, телефонні номери та особисті дані мільйонів користувачів Facebook були опубліковані в Інтернеті безкоштовно. Оскільки цей звіт з’явився в Інтернеті приблизно чотири дні тому, для цих користувачів сповіщення про це не надходило. Звичайно, це чергова потенційна судова справа.

Порушення даних у Facebook: понад 530 мільйонів користувачів не отримали жодного повідомлення

На сьогодні прессекретар Facebook розповів, що компанія не повідомила понад 530 мільйонів користувачів про порушення даних. Насправді компанія і не планує повідомляти цих користувачів. Інформація цих користувачів до 2019 року просочилася через зловживання функцією і нещодавно була опублікована в базі даних.

Представник Facebook стверджує, що компанія не впевнена, що користувачів слід повідомляти. Крім того, компанія вважає, що користувачі нічого не можуть зробити, щоб розв'язати цю проблему. Ось чому він не бачить потреби повідомляти користувачів. Facebook заявляє, що заблокував лазівки після виявлення проблеми.

На думку інтернет-гіганта, інформація про користувача не містить фінансової інформації, інформації про стан здоров’я та паролів. Однак ці зібрані дані можуть надавати цінну інформацію для вторгнення чи інші зловживання.

Чи правильно для Facebook не інформувати користувачів?

По-перше, ми повинні поглянути на інформацію цих користувачів, яка знаходиться у відкритому доступі. Згідно з повідомленнями, витік містить наступну інформацію мільйонів користувачів Facebook

  • Повне ім'я
  • Номери телефонів
  • ID
  • Місцеперебування
  • Дати народження
  • Іноді адреси електронної пошти

Якщо ця інформація про конкретного користувача знаходиться у відкритому доступі, користувач заслуговує на знання цього. Маючи цю інформацію, шахраї можуть стверджувати, що телефонують із компанії чи навіть банку. Це може призвести до більших втрат внаслідок розхлябаності Facebook. Однак, якщо ці користувачі знають про витік, вони будуть бути обережнішими, як вони правильно зреагують на дзвінки та повідомлення. Деякі користувачі в результаті навіть змінюватимуть номери телефонів та електронні адреси.

Згідно з повідомленнями, база даних містить дані 106 країн. Це включає:

  • 32 мільйони із США
  • 11 мільйонів з Великобританії
  • 6 мільйонів з Індії
Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: