OnePlus 9 Pro имеет серьезную проблему перегрева, которая блокирует приложение камеры

OnePlus 9 Pro має серйозну проблему перегріву, яка блокує додаток Camera
Як повідомляє AndroidAuthority, останнім часом багато користувачів скаржиться на проблеми з опаленням, що спостерігаються на нещодавно випущеному OnePlus 9 Pro. Компанія ще не зреагувала.

OnePlus 9 Pro имеет серьезную проблему перегрева, которая блокирует приложение камеры

По-перше, ми вважали, що це пов’язано із програмним забезпеченням камери, оскільки багато користувачів кажуть, що проблема з нагрівом виникає, коли вони роблять фотографії чи відеозаписи. Деякі з них навіть не змогли закінчити запис 4K-відео через це. Протягом останніх двох тижнів OnePlus запропонував пару оновлень OTA, щоб виправити помилки в додатку камери. Отже, були всі підстави думати, що окрім розв'язання наявних проблем, вони також зробили щось, що змусило телефон перегріватися.

Але друга група користувачів поділилася зовсім іншими сценаріями, коли їх телефони нагріваються. Зокрема, вони сказали, що OnePlus 9 Pro показував повідомлення про перегрів під час першого налаштування. Бували випадки, коли телефон ставав досить гарячим, коли навіть його не використовували. Коли смартфон перегрівається, це створює серйозні проблеми з використанням різних програм, таких як програма камери. Система навіть блокує ці програми.

Насправді виробник вже здійснив чергове оновлення, щоб усунути проблеми, пов'язані з часом автономної роботи. Але користувачі стверджують, що серйозних змін у роботі акумулятора не відбулося. Натомість у деяких випадках телефон все одно нагрівається.

Однак немає жодних ознак того, що це широко поширена проблема. Ми маємо на увазі, що це або пов’язано з додатком камери, і якщо це так, це може бути вирішено швидко і дуже скоро, або деякі партії смартфонів OnePlus 9 Pro були виготовлені з цією проблемою. І принаймні, виробник може замінити дефектні моделі. Але на цей момент OnePlus не зробив жодної заяви щодо проблеми нагрівання OnePlus 9 Pro.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: