OnePlus 9 Pro имеет серьезную проблему перегрева, которая блокирует приложение камеры

OnePlus 9 Pro має серйозну проблему перегріву, яка блокує додаток Camera
Як повідомляє AndroidAuthority, останнім часом багато користувачів скаржиться на проблеми з опаленням, що спостерігаються на нещодавно випущеному OnePlus 9 Pro. Компанія ще не зреагувала.

По-перше, ми вважали, що це пов’язано із програмним забезпеченням камери, оскільки багато користувачів кажуть, що проблема з нагрівом виникає, коли вони роблять фотографії чи відеозаписи. Деякі з них навіть не змогли закінчити запис 4K-відео через це. Протягом останніх двох тижнів OnePlus запропонував пару оновлень OTA, щоб виправити помилки в додатку камери. Отже, були всі підстави думати, що окрім розв’язання наявних проблем, вони також зробили щось, що змусило телефон перегріватися.

Але друга група користувачів поділилася зовсім іншими сценаріями, коли їх телефони нагріваються. Зокрема, вони сказали, що OnePlus 9 Pro показував повідомлення про перегрів під час першого налаштування. Бували випадки, коли телефон ставав досить гарячим, коли навіть його не використовували. Коли смартфон перегрівається, це створює серйозні проблеми з використанням різних програм, таких як програма камери. Система навіть блокує ці програми.

Насправді виробник вже здійснив чергове оновлення, щоб усунути проблеми, пов’язані з часом автономної роботи. Але користувачі стверджують, що серйозних змін у роботі акумулятора не відбулося. Натомість у деяких випадках телефон все одно нагрівається.

Однак немає жодних ознак того, що це широко поширена проблема. Ми маємо на увазі, що це або пов’язано з додатком камери, і якщо це так, це може бути вирішено швидко і дуже скоро, або деякі партії смартфонів OnePlus 9 Pro були виготовлені з цією проблемою. І принаймні, виробник може замінити дефектні моделі. Але на цей момент OnePlus не зробив жодної заяви щодо проблеми нагрівання OnePlus 9 Pro.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: