VIVO Ring контролюватиме стан здоров’я користувачів

Фітнес-трекери вважаються найпопулярнішими пристосуваннями для моніторингу здоров’я. Але вони не єдині засоби, які можна носити для цієї мети. В цей час виробники пропонують різноманітні нові продукти, які дозволять відстежувати ваш стан здоров’я, збирати дані про ваше самопочуття та, звичайно, показувати їх у додатку з деякими пропозиціями. У зв’язку з цим можна згадати смартбраслети серії Huawei Talkband. Ми маємо на увазі, що їх знімний дизайн дозволяє користувачам прикріпити їх до ваших кросівок. Таким чином, вони можуть збирати дані, пов’язані з ходьбою, бігом тощо. Але, як було сказано вище, крім розумних браслетів, є багато інших – розумні ремені, розумні кільця, розумні підвіски тощо. Як бачите, головна специфікація таких продуктів – завжди бути з вами. Але слід також зазначити, що такі продукти збирають дані за допомогою датчиків. Ми маємо на увазі, в основному, вони діють однаково. У будь-якому випадку, все більше виробників приходять на цей ринок. VIVO – не виняток. Він вже подав заявку на патент VIVO Ring. Якщо нічого випадкового не трапиться, ми побачимо цей товар на полицях найближчим часом.

Як VIVO Ring контролює показники здоров’я

Нещодавно компанія VIVO Mobile Communications Co. Ltd., афілійована компанія VIVO, опублікувала патент на «метод виявлення ваги, пристрій та кільце пальця» з номером публікації CN112595402A. Згідно з резюме патенту, ця заявка розкриває метод виявлення ваги, пристрій та пальцеве кільце, які належать до технічної галузі пристроїв, що носяться. Ще раз, новий метод призначений для пальцевого кільця, яке включає внутрішню стінку та зовнішню стінку. Внутрішня стінка несе датчик тиску.

 

Кільце можна носити на будь-якому пальці, наприклад вказівному, великому, середньому та безіменному. Кільце може ідентифікувати власника. Тож якщо пізніше використовувати кільце, то можна отримати інформацію про особу користувача.

Коли користувачі вперше використовують кільце, вони можуть ввести інформацію про себе. Скажімо, ви можете ввести стать, вік  – 20 років, зріст 172 см та лівий середній палець.


Вбудований датчик руху може виявляти тиск на кільце, щоб отримати відповідну залежність між тиском і вагою. Потім він використовує певний алгоритм для відстеження зміни ваги користувача в режимі реального часу.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua