Нові смартфони Samsung збільшили прибуток компанії на 44%

Південнокорейська компанія Samsung Electronics вже опублікувала попередні результати за перший квартал, як зазначає Reuters, але не уточнила, скільки доходу було отримано в конкретних сферах діяльності.

Операційний прибуток компанії за перший квартал збільшився до 8,3 млрд. доларів у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, що відповідає приросту на 44%. Дохід зріс на 17% – до 58,2 млрд. доларів. Фінансові показники Samsung перевершили очікування аналітиків, але вони припустили, що лютневе заморожування в Техасі напівпровідникового бізнесу завдало шкоди операційному прибутку компанії, що призвело до її зниження на 20% до 3,2 млрд доларів. Однак експерти очікують, що вже у другому кварталі зростання цін на пам’ять поверне прибуток до зростання.

За неофіційними прогнозами, у першому кварталі Samsung відвантажив 76 мільйонів смартфонів; що набагато більше, ніж результат четвертого кварталу. Ранній дебют сімейства Galaxy S21, а також агресивна цінова політика корейського виробника, який був змушений конкурувати з китайськими компаніями за частку ринку Huawei, сприяли цьому зростанню. Телевізійне обладнання також залишається популярною категорією товарів.

Samsung повертає собі звання компанії номер один на ринку смартфонів

У лютому Samsung поставила на ринок 24 мільйони одиниць мобільних пристроїв, і його частка становила 23,1%. Це дозволило компанії повернутися на перше місце в рейтингу провідних постачальників смартфонів, хоча відстань від власника “срібла” не така велика. Для порівняння, у січні цього року частка Samsung дорівнювала 15,6%, і в річному вираженні приріст становив 26%, а в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – 12%.
У першому місяці цього року лідерство на ринку мобільних пристроїв зайняв Apple; який контролював 25,4% частки ринку. Але в лютому він уповільнився і вийшов на фініш другим із 23 мільйонами проданих iPhone, і його частка становила 22,2%. І це на 74% більше від обсягу пристроїв проданих у лютому минулого року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua