IPhone 13 не постраждає від постійної нестачі чіпів

На цей момент ситуація з чипами TSMC досить сумна. Компанія не встигає виконати всі замовлення, саме тому ми бачимо як дефіцит консолей нового покоління, так і процесорів AMD. Водночас SoC для iPhone також виробляються на заводах тайванського виробника чипів, тому виникає питання – чи встигне TSMC виготовити необхідну кількість процесорів для нового смартфона Apple – iPhone 13 до осінньої презентації компанії ?

Зрештою, як відомо, через триваючу пандемію, яка спричинила перебої в постачанні, лінійка iPhone 12 була випущена в жовтні замість вересня, і її не вистачало кілька місяців. Чи затримається iPhone 13? За даними ресурсу MacRumors, у Apple все є, і затримок не очікується.

По-перше, компанія адаптувалась, і пандемія вже менше впливає на ланцюжок поставок компонентів iPhone. А по-друге, TSMC готовий розпочати постачання нового Apple A15 SoC достроково в травні. Тож випуск iPhone 13 у вересні виглядає цілком реалістичним.

За чутками, нові iPhones мають 120 Гц дисплеї, зменшений виріз і задню кришку без відбитків. Крім того, можуть з’являтися нові кольори, і може повернутися датчик відбитків пальців, який буде розташований під екраном.

Apple зменшить виріз в iPhone 13

IPhone 13, який повинен вийти восени 2021 року, матиме менший розмір на екрані. Про це повідомляється на MacRumors.
Журналісти з Макотараки взяли в руки макет iPhone 13 Pro, надрукований на 3D-принтері. Такі макети зазвичай отримують виробники чохлів та інших аксесуарів. На фотографіях чітко видно вузький виріз. Нагадаємо, що він ніколи не змінював свої розміри та розташування з моменту випуску iPhone X. Експерти навіть називають його точні розміри в порівнянні з сучасними моделями. 26,8 мм в довжину і 5,35 мм у висоту проти 34,83 ​​x 5,30 у його поточній версії.

З огляду на це, може виникнути запитання – чи зменшиться виїмка через спрощення системи Face ID і, як результат, зниження її надійності? Схоже, ні, оскільки відповідно до макета, верхній вушний динамік і фронтальна камера змінять своє положення. Фактично, динамік буде «рухатися» вище, до самого кута передньої панелі, тим самим звільняючи місце для більш жорсткого розташування Face ID. Крім того, передня камера (позначена жовтим кольором) переміститься до краю вирізу; тепер він розташований ближче до середини. Макет не показує жодних інших змін у дизайні, зокрема, задня камера залишається такою ж, як і зараз.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: