Honor 9X з Harmony OS 2.0 Beta 3.0 вже існує

HarmonyOS - це власна операційна система Huawei, яку компанія запустила після заборони США. На цей момент ця операційна система активна на багатьох пристроях, таких як смарттелевізори та розумні годинники. Однак для смартфонів пройде деякий час, поки не з’явиться стабільна версія. На сьогодні у нас є лише внутрішня бета-версія для розробників, і вона вже тестується. Версія Beta 3.0 системи Huawei HarmonyOS 2.0 вже доступна для смартфонів. Однак хороша новина тут полягає в тому, що Honor 9X тепер може випробувати цю систему.

Honor 9X з Harmony OS 2.0 Beta 3.0 вже існує

З кінця березня користувачі та розробники з тестовою кваліфікацією можуть випробувати HarmonyOS. Однак ця система була доступна лише для флагманів, таких як моделі Huawei P40, Mate 30 та MatePad Pro.

Згідно з попередніми звітами про Weibo, смартфон Honor 9X отримає бета-версію HarmonyOS цього року. Тоді офіційної перевірки звіту не було. Однак звіт виявився правдивим. На цей момент доступний користувальницький інтерфейс HarmonyOS на Honor 9X. Цей знімок екрана інтерфейсу користувача розкриває деяку інформацію про поточний стан внутрішнього тестування. Honor 9X також має HarmonyOS 2.0 Beta 3.0, як і інші флагманські пристрої Huawei.

Публічна бета-версія HarmonyOS надійде пізніше цього року

Згідно з попередніми звітами, моделі Huawei з Kirin 710 і вище матимуть HarmonyOS. Це незалежно від того, це смартфон Honor або безпосередньо від Huawei. Поки пристрій постачається з Kirin 710 і вище, він матиме HarmonyOS. Для користувачів Huawei у Китаї це буде HongmengOS.

Крім того, звіти стверджують, що моделі версій EMUI 11.0 та Honor Magic UI 4.0 будуть модернізовані в порядку чіпів. Однак наразі лише моделі Kirin матимуть право на оновлення. Смартфонам Huawei з чіпами MediaTek доведеться почекати трохи довше.

Згідно з попередніми новинами, перша серія модернізацій мобільної телефонної системи HarmonyOS 2.0 від Huawei включатиме Huawei Mate X2, серії Mate 40 та серії P40, які, як очікується, будуть модернізовані пізніше цього року. Це перша офіційна публічна бета-версія. Поки що у нас є лише бета-версія внутрішніх розробників.

Поки що зусилля Huawei заслуговують на похвалу, оскільки це складна задача - створити операційну систему з нуля. Однак це лише початок роботи. Побудова системи насправді сама проста її частина. А ось розвиток та залучання до системи користувачів / виробників - це зовсім інша справа.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: