Samsung & Oppo захоплять частку LG на світовому ринку смартфонів

Після боротьби за виживання на ринку смартфонів, LG врешті-решт здався. Нещодавно компанія оголосила про вихід зі світового ринку смартфонів. Це означає, що південнокорейський виробник більше не буде виробляти смартфони. Нагадаємо, що LG спочатку вийшла з дуже конкурентоспроможного китайського ринку смартфонів. Однак через роки поспіль глобальних втрат вона також вийде зі світового ринку смартфонів. Але її вихід не буде миттєвим, він буде поступовим. Компанія завершить свій вихід зі світового ринку смартфонів до липня 2021 р.

Samsung & Oppo захоплять частку LG на світовому ринку смартфонів

За даними TrendForce, проблема LG на ринку досить проста. Компанія не може конкурувати з Apple і Samsung за ринок високого класу, ані перемагати китайські марки мобільних телефонів на ринку низького класу. Оригінальний ринок LG, швидше за все, захоплять Samsung та OPPO.

У звіті зазначається, що, щоб уникнути подальших втрат, LG закінчила свій бізнес з мобільних телефонів несподівано. В цей час основні ринки LG для мобільних телефонів знаходяться в Південній Кореї, Європі та Південно-Східній Азії. Очікується, що Samsung претендуватиме на європейський та південнокорейський ринки. А Oppo заявить про свій ринок мобільних телефонів середнього та низького класу в Південно-Східній Азії.

Після повного припинення бізнесу зі смартфонів LG 31 липня деякі його смартфони все ще будуть на полицях. З другого кварталу 2015 року бізнес мобільних телефонів LG зазнав збитків. Минулого року сукупний операційний збиток склав 5 трлн вон (приблизно 4,4 млрд доларів).

LG все ще може випустити оновлення Android 12 для деяких смартфонів

Попри вихід LG зі світового ринку смартфонів, багато її смартфонів все одно отримають оновлення Android 11. Насправді деякі його смартфони отримають оновлення для Android 12, якщо звітність на цей час відповідає дійсності. Згідно з повідомленнями, якщо під час тестування Android 12 виникнуть основні проблеми, LG може відмовитися від своїх планів випустити оновлення. За словами LG, оновлення може відповідати графіку розповсюдження Google та продуктивності кожного пристрою. Це означає, що LG не буде виконувати багато роботи над оновленням.
Смартфони LG, такі як LG Velvet, V60 ThinQ та LG G7 One, вже мають оновлення Android 11. Цього року такі смартфони, як LG G8X, G8S, Velvet 4G, Wing, K52 та K42, повинні отримати оновлення для Android 11. Якщо LG вирішить випустити Android 12, це оновлення отримають лише флагмани, які випустили Android 10. Телефони подібні LG Velvet, V60 ThinQ та Wing належать до цього класу.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: