Oppo та Vivo працюють над складними смартфонами, що складаються всередину

Ринок складних смартфонів починає привертати більше уваги з випуском більшої кількості пристроїв. Деякий час складані смартфони мали лише Samsung та Huawei. Інші виробники наслідували цей приклад, використовуючи або складані телефони, або перекидні. Однак жоден з них не є таким популярним, як Huawei та Samsung. З усім тим, нещодавно Xiaomi випустила свій перший в історії складаний смартфон Xiaomi Mi MIX Fold.

З появою MIX Fold тепер з’являються звіти про складні смартфони від інших китайських виробників. Згідно з повідомленнями @DigitalChatStation, нині розробляються складні смартфони від Oppo та Vivo.

Зокрема, у розробці Oppo є два складні смартфони. У січні цього року компанія випустила прототип одного із таких складних смартфонів. Повідомляється, що цей пристрій дуже близький до масового виробництва. Згідно з повідомленнями, внутрішній складний смартфон із великим екраном надійде на ринок значно пізніше. Однак прогрес розробки обох смартфонів дуже швидкий. З усім тим, ми не можемо припустити, коли компанія випустить будь-який із цих смартфонів.

Внутрішні складані екрани стають все більш популярними

Здається, внутрішній складний дизайн стає найпоширенішим складним дизайном телефону. Пара пристроїв використовувала цей дизайн ще до Xiaomi Mi MIX. Тепер два складні смартфони Oppo також використовуватимуть цей дизайн.

Що стосується Vivo, це також буде варіант внутрішнього складання. За останніми повідомленнями, смартфон використовує дуже хороший шарнірний дизайн. Після складання розмір дисплея становить близько 6,5 дюймів, однак, при розкладанні його, дисплей збільшується до 8 дюймів. Складний смартфон Vivo також буде оснащений високою частотою оновлення.

Нагадаємо, що на сьогодні 8.01 – це найбільший розмір екрану для складаного телефону. Xiaomi Mi MIX Fold зберігає цей рекорд, однак, він може бути лише теоретичним. Більшість складних смартфонів Huawei використовують 8-дюймовий розкладений дисплей. У чому різниця між 8-дюймовим і 8,01-дюймовим? Це лише 0,01 дюйма, і деякі аналітики вважають, що Xiaomi додала цей дюйм лише для маркетингу і нічого іншого.

Хоч Oppo та Vivo поповнять ряди складних телефонів, не будемо також забувати, що і Honor незабаром приєднається. Наприкінці минулого року надходили повідомлення про те, що складний телефон з’явиться у серії Honor Magic. Однак здогади навколо цього пристрою з тої пори зменшились.

Згідно з доповіддю агентства з маркетингових досліджень, DSCC (Display Supply Chain Consultants), відвантаження складних телефонів за минулий рік становлять приблизно 2,2 мільйона. Це представляє зрост на 1000% у річному обчисленні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: