Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг використовує додаток Signal

Під час нещодавнього порушення даних Facebook просочилися навіть дані Марка Цукерберга. Витекла особиста інформація 533 мільйонів користувачів Facebook. Дані включали особисту інформацію, включаючи номер телефону, адресу та персональний ідентифікатор. Так було й у випадку з Марком Цукербергом. Його ім’я, номер телефону, місцеперебування, деталі шлюбу, дата народження та ідентифікатор користувача Facebook просочилися. Зі свого номера телефону дослідник безпеки викрив Марка Цукерберга. Сам генеральний директор Facebook використовує Signal, додаток для обміну повідомленнями, який є одним з найбільших конкурентів WhatsApp.

Марк Цукерберг використовує Signal

За словами дослідника безпеки, для захисту своєї приватності Марк Цукерберг використовує Signal. «Марк Цукерберг поважає власну конфіденційність, використовуючи додаток для чату, який має наскрізне шифрування та не належить @facebook. Це номер, пов’язаний з його обліковим записом від недавнього витоку у Facebook”, - сказав Дейв Уокер. Він також розмістив сигнальний профіль Марка в Twitter. Ця новина виходить у той час, коли WhatsApp вже має великі проблеми. WhatsApp не дозволить користувачам спілкуватися, якщо вони не згодні з новою політикою конфіденційності після 15 травня. WhatsApp запевнив користувачів, що їхня програма безпечна, орієнтуючись на такі програми, як Telegram та Signal:

У цей час ми розуміємо, що деякі люди можуть перевіряти інші програми, щоб побачити, що вони можуть запропонувати. Ми бачили, як деякі наші конкуренти намагаються уникнути відповідальності, стверджуючи, що вони не бачать повідомлень людей - якщо програма за замовчуванням не пропонує наскрізне шифрування, це означає, що вони можуть читати ваші повідомлення. Інші програми кажуть, що вони кращі, оскільки вони знають навіть менше інформації, ніж WhatsApp. Ми вважаємо, що люди шукають надійні та безпечні програми, навіть якщо для цього потрібно мати обмежені дані в WhatsApp. Ми прагнемо бути вдумливими щодо рішень, які ми приймаємо, і ми будемо продовжувати розробляти нові способи виконання цих обов'язків із меншою інформацією, а не з більшою.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг використовує додаток Signal

Витекли дані 533 мільйонів користувачів Facebook. Як це небезпечно? Порушення даних заділо навіть Марка Цукерберга. Зрозуміло, що навіть Марк використовує Signal для своєї приватності. Signal пропонує наскрізне шифрування, щоб ніхто інший не міг читати ваші чати, що робить його більш безпечним. Навіть Ілон Маск рекомендував Signal у своєму твіті. Ви перейдете на інший додаток для обміну повідомленнями після 15 травня або залишитеся на WhatsApp? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: