Домінування Facebook дратує Тіма Кука, але домінування Apple крутіше

Між Facebook та Apple тривала сутичка. Ці компанії суперечать з багатьох причин, але домінування, безумовно, одна з них. Простіше кажучи, обидві компанії домінують по-різному. Apple має грошове домінування, щоб випередити конкурентів. Компанія також має деякі ринки, такі як ринок США, де це “Кінг-Конг”. Facebook він домінує у соціальному Інтернет-просторі. Будь то Facebook, Instagram чи WhatsApp, майже кожен має певний зв’язок із Facebook.

Однак генеральний директор Apple Тім Кук нещодавно виступив у підкасті, який вела Кара Свішер у The New York Times. Він вважає, що ринку потрібно більше мереж соціальних медіа. Його зауваження спрямовані на конкуренцію між Apple та соціальним гігантом Facebook. Фокус суперечності полягає в тому, що майбутнє оновлення конфіденційності iPhone може сильно послабити майбутню прибутковість Facebook.

У понеділок Кук сказав у своєму подкасті: «Я думаю, чим більше платформ соціальних мереж, тим краще. Людям краще мати більше соціальних мереж, ніж менше ”.

Наскільки Тім Кук щирий?

Без сумніву, Кук правий, завжди краще мати у всьому декілька. Однак Кук не буде закликати кількох учасників основного бізнесу Apple, чи не так? Звичайно, ні. Apple не має соціального бізнесу, тому йому легко призивати до нових соціальних мереж. Таким чином, хоча домінування Facebook у просторі соціальних мереж дратує Кука, домінування Apple на деяких ринках смартфонів цього не робить.

Хоча Тім Кук безпосередньо не згадав ім’я Facebook, дві компанії брали участь у шестимісячних неодноразових дискусіях щодо оновлення iPhone, яке планується запустити цієї весни. Це оновлення вимагатиме від розробників додатків отримання дозволу користувача на збір даних для цільової реклами та дозволу користувачам відмовитися від такого відстеження.

Для Facebook ця зміна політики може означати, що його дохід від реклами значно зменшиться. Зрештою, велика частина рекламних доходів Facebook отримується за допомогою цих даних користувачів. У зв’язку з цим Facebook широко і відверто висловив свої критичні погляди, і він вважає, що Apple використовує це для досягнення власного домінування в галузі.

У відповідь на думки Apple заявила, що Facebook не поважає конфіденційність користувачів.

Після удару Facebook Apple відклала запуск оновлення конфіденційності. Спочатку це оновлення планувалося здійснити у вересні минулого року, а потім воно було впроваджене до початку квітня цього року.
У січні цього року деякі ЗМІ повідомляли, що Facebook також готується подати антимонопольний позов проти Apple через цю зміну політики. Причиною, зазначеною Facebook, є те, що Apple вимагає, щоб розробники додатків дотримувались правил, які з’являються в App Store (наприклад, ви можете не розміщувати цільову рекламу), але власні програми Apple не повинні дотримуватися тих самих правил. У зв’язку з цим Тім Кук сказав, що він не звертає уваги на бізнес Facebook, тому важко оцінити вплив політики конфіденційності Apple на Facebook.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua