Google зробив чати в Gmail доступними для всіх користувачів сервісу

Минулого року Google оголосив про намір додати чати до Gmail, щоб полегшити користувачам використання служби електронної пошти для роботи та навчання. Раніше чати стали доступними для корпоративних користувачів сервісу, і зараз компанія розпочала розповсюджувати цю функцію серед усіх користувачів Gmail

Мета розробників – перетворити Gmail на “дім для роботи”, інтегрувавши в службу всі необхідні інструменти, які дозволять вам виконувати різні завдання, не маючи необхідності постійно перемикатися між різними вкладками та програмами. Додаток Gmail для Android тепер має чотири основні розділи. Окрім розділів «Пошта» та «Зустріч», тепер у нас є «Чат» та «Кімнати». За допомогою розділу “Чат” користувачі зможуть обмінюватися повідомленнями приватно та в невеликих групах; в той час, як «Кімнати» призначені для ширшого спілкування, з можливістю використовувати публічний чат для надсилання текстових повідомлень та файлів. У вебверсії Gmail бічна панель управління буде поділена подібно на чотири розділи.

Згідно з повідомленнями, функціональність нових інструментів Gmail ідентична програмі Google Chat, тому користувачі можуть позбутися окремого клієнта, який використовувався для надсилання повідомлень. Крім того, внутрішній пошук служби тепер може шукати дані не тільки в електронній пошті, але і в чатах. Google також вніс ряд незначних змін та трохи оновив зовнішній вигляд елементів управління користувальницького інтерфейсу.

Найближчим часом нові функції стануть доступними для всіх користувачів вебверсії Gmail та програми для платформи Android. Для пристроїв iOS інструменти “Чату” та “Кімнат” поки залишаться недоступними, але Google, ймовірно, виправить це в майбутньому.

Нещодавно надходило кілька повідомлень про те, що програми Google продовжують збій після активації. Звіти користувачів Android показують, що популярні програми продовжують збій після відкриття. Насправді в багатьох випадках ці програми навіть не відкриваються. У звітах згадуються такі програми, як Gmail, Yahoo Mail та Google. Згідно з іншими звітами, користувачі повинні видалити „Android System Webview” через Google Play Store. Це ефективно усуває проблеми зі збоєм програми.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua