Google зробив чати в Gmail доступними для всіх користувачів сервісу

Минулого року Google оголосив про намір додати чати до Gmail, щоб полегшити користувачам використання служби електронної пошти для роботи та навчання. Раніше чати стали доступними для корпоративних користувачів сервісу, і зараз компанія розпочала розповсюджувати цю функцію серед усіх користувачів Gmail

Google зробив чати в Gmail доступними для всіх користувачів сервісу

Мета розробників - перетворити Gmail на "дім для роботи", інтегрувавши в службу всі необхідні інструменти, які дозволять вам виконувати різні завдання, не маючи необхідності постійно перемикатися між різними вкладками та програмами. Додаток Gmail для Android тепер має чотири основні розділи. Окрім розділів «Пошта» та «Зустріч», тепер у нас є «Чат» та «Кімнати». За допомогою розділу "Чат" користувачі зможуть обмінюватися повідомленнями приватно та в невеликих групах; в той час, як «Кімнати» призначені для ширшого спілкування, з можливістю використовувати публічний чат для надсилання текстових повідомлень та файлів. У вебверсії Gmail бічна панель управління буде поділена подібно на чотири розділи.

Google зробив чати в Gmail доступними для всіх користувачів сервісу

Згідно з повідомленнями, функціональність нових інструментів Gmail ідентична програмі Google Chat, тому користувачі можуть позбутися окремого клієнта, який використовувався для надсилання повідомлень. Крім того, внутрішній пошук служби тепер може шукати дані не тільки в електронній пошті, але і в чатах. Google також вніс ряд незначних змін та трохи оновив зовнішній вигляд елементів управління користувальницького інтерфейсу.

Найближчим часом нові функції стануть доступними для всіх користувачів вебверсії Gmail та програми для платформи Android. Для пристроїв iOS інструменти "Чату" та "Кімнат" поки залишаться недоступними, але Google, ймовірно, виправить це в майбутньому.

Google зробив чати в Gmail доступними для всіх користувачів сервісу

Нещодавно надходило кілька повідомлень про те, що програми Google продовжують збій після активації. Звіти користувачів Android показують, що популярні програми продовжують збій після відкриття. Насправді в багатьох випадках ці програми навіть не відкриваються. У звітах згадуються такі програми, як Gmail, Yahoo Mail та Google. Згідно з іншими звітами, користувачі повинні видалити „Android System Webview” через Google Play Store. Це ефективно усуває проблеми зі збоєм програми.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: