Apple придумала, як зробити гнучкі екрани більш надійними

Бюро патентів і товарних знаків США випустило нову програму від Apple. Мова йде про підвищення надійності гнучких дисплеїв.

Тепер докладніше. Одне з найбільш небезпечних місць на гнучких дисплеях – це складка. У цій області можуть з’являтися тріщини та, відповідно, биті пікселі.

Apple вирішила використовувати додатковий твердий шар для заповнення тріщин, які з’являються, щоб запобігти появі великих тріщин. У цьому шарі планується використовувати “частинки наповнювача в полімерній матриці”. Це можуть бути керамічні частинки Al2O, MgAlO 4, SiAlON, AlON або ZrO2.

Додатковий шар також зможе краще захистити екран від ударів та подряпин.

Однак Apple у патенті не говорить про гнучкий смартфон. Цей патент взагалі ніколи не можна використовувати. За чутками, в цей час Apple тестує прототипи гнучких iPhone в різних формфакторах, проте досі немає твердого рішення щодо випуску такого пристрою.

 

Apple – 45 років

Минулого четверга виповнюється 45 років з дня заснування Apple. Саме 1 квітня 1976 року Стів Джобс, Стів Возняк та Рональд Вейн заснували одну з найвідоміших компаній на сьогодні.

Цікаво, що 13 квітня 1976 року, через 12 днів після заснування компанії, Вейн продав 10% акцій Джобсу та Возняку лише за 2300 доларів. Враховуючи поточну вартість Apple, її частка сьогодні коштуватиме понад 200 мільярдів доларів. Історія компанії Apple почалася в гаражі будинку Джобса в Лос-Альтосі, штат Каліфорнія. Там він працював з Возняком над створенням та тестуванням перших комп’ютерів Apple I. Потім Джобс уклав угоду про продаж цих пристроїв із Byte Shop у Mountain View. Перші пристрої були продані в липні 1976 року за 666,66 долара.

За свою історію Apple пережила низку злетів та падінь. Сучасна історія компанії розпочалася наприкінці 1990-х, коли раніше звільнений Джобс повернувся на посаду генерального директора. Це він зробив Apple таким, яким ми його знаємо зараз. Повернення Джобса в компанію було ознаменовано припиненням випуску ряду невдалих продуктів та випуском легендарного iMac G3, який став піонером сучасних багатофункціональних систем компанії.

Серед знакових продуктів Apple – персональний комп’ютер Macintosh, представлений в 1984 році, iPod, який вийшов у 2001 році, і, звичайно, iPhone, випущений у 2007 році, який здійснив революцію на ринку мобільних телефонів.

2020 рік став найуспішнішим фінансовим роком Apple. Компанія завершила його з рекордним доходом у 111 мільярдів доларів у четвертому кварталі. Зараз Apple оцінюється в понад 2 трильйони доларів. Аналітики очікують, що ця цифра незабаром сягне $ 3 трлн. Крім того, очікується, що Apple найближчими місяцями анонсує свою першу гарнітуру зі змішаною реальністю, представившись у новій категорії продуктів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: