Навушники Microsoft Surface 2+ без підтримки Bluetooth вийдуть цього місяця

Ми знали, що Microsoft збирається розкрити Surface Laptop 4 у квітні. Останні повинні мати дві версії, що працюють як на чіпах Intel, так і на AMD. Нещодавно Бред Самс заявив, що цього місяця Microsoft також випустить оновлену версію гарнітури Surface Headphones 2. Цей виріб повинен мати назву Surface Headphones 2+.

 Microsoft Surface 2+ характеристики

Гарнітура буде спрямована на корпоративних користувачів. Вона не підтримує Bluetooth. Тож єдиний варіант - дротове підключення. Плюс, крім чорного, іншого варіанту кольору не буде. Microsoft продаватиме навушники окремо.

Що стосується якості звуку, Surface Headphones 2+ мало чим відрізнятимуться від вже наявних Surface Headphones 2.

Вебкамера Microsoft і Surface Laptop 4

Як повідомляє Windows Central, Microsoft також випустить вебкамеру, яка, як очікується, вийде в середині квітня. Раніше випущена Classroom Pen 2 також буде надіслана цього місяця.

Навушники Microsoft Surface 2+ без підтримки Bluetooth вийдуть цього місяця
Як і нові навушники, ця вебкамера спрямована на бізнес. Але, звичайно, його можна використовувати і для інших цілей. Вебкамера Microsoft підтримує HDR-відео та має затвор конфіденційності. Однак, ймовірно, йому не вистачить підтримки 4K. З іншого боку, це не великий недолік, оскільки вебкамери не повинні підтримувати 4K, щоб забезпечити хорошу якість відео. Ми вважаємо, що в цей час Full HD достатньо для якісного відеодзвінка. До того, на ринку існує багато вебкамер 1080p, які не забезпечують якісного зображення. Вік і якість датчика мають велике значення. Але ми гадаємо, що Microsoft буде використовувати один із найновіших датчиків зображення для найкращої якості. Нарешті, що стосується Surface Laptop 4, він уже встиг просочитися кілька разів. І ми знаємо, що ці продукти поставляються з процесорами AMD та процесорами Intel Tiger Lake-U. Після цього ноутбука компанія, що базується в Редмонді, випустить ще один продукт Surface у жовтні.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: