Microsoft працює над мініхолодильником серії Xbox

Xbox Series X знущаються зі своєї форми, оскільки вона схожа на холодильник. Все почалося з мемів, однак компанія сприйняла це серйозно. Нещодавно відбувся конкурс у Twitter під назвою #BestOfTweets Brand Bracket. У фінальному раунді Microsoft зіткнулася зі Skittles. Щоб виграти цю битву у Twitter, керівник відділу маркетингу Xbox Аарон Грінберг заявив, що якщо Xbox виграє, вони випустять холодильник Xbox Series X Mini. Ну, і Xbox переміг. Деякі люди вважали, що це квітневий жарт дурня, однак керівник маркетингу зрозумів, що це не жарт, і вони серйозно ставляться до цього.

Skittles зміг набрати 49,5% голосів, тоді як Xbox взяв на себе лідерство на 50,5% голосів. Щоб оживити це, керівник відділу маркетингу також сказав, що перший холодильник отримає Skittles. Навіть Skittles пообіцяв принести смак лайма, якщо виграє конкурс, і вони також стверджували, що це не першоквітневий жарт. Але, на жаль, вони програли. Однак хороша новина полягає в тому, що в майбутньому ми побачимо мініхолодильники серії Xbox X. Але питання в тому, чи буде він доступний для продажу?

Це практично?

Існує ймовірність того, що ви не можете придбати його. Xbox може просто віддати кілька одиниць для власного маркетингу. Однак якщо подумати про плюси, то, на мою думку, холодильник може зіграти важливу роль в іграх. Можливо, ви бачили холодильник Redbull на задньому плані стримера. Ну, Xbox може зробити те саме. Стримери хотіли б мати холодильники, які дозволять пити прохолодно, і хоча вони годинами граються в ігри, їм не потрібно вставати за водою. Я думаю, що буде чудовою ідеєю, щоб Xbox Series X Mini Fridges були доступні для широких мас.

Це не перша ситуація, коли компанія заговорила про холодильники. Минулого року вони також представили великий холодильник серії Xbox. Він був більше 6 футів у висоту і мав 400 фунтів. За зовнішнім виглядом це виглядало як Xbox Series X, проте воно було величезним. Холодильник не продавали, але Xbox подарував його як подарунок на день народження. Оскільки холодильники були натхнені мемом Xbox Fridge, компанія також пожартувала над особливостями. Компанія показала, що холодильник оснащений системою True 4K Eating, холодною доставкою та розкішним тихим дизайном. Що ж, давайте подивимось, чи є холодильник Xbox серії X Mni доступний у продажу чи ні. Повідомте нам свої думки в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: