Microsoft працює над мініхолодильником серії Xbox

Xbox Series X знущаються зі своєї форми, оскільки вона схожа на холодильник. Все почалося з мемів, однак компанія сприйняла це серйозно. Нещодавно відбувся конкурс у Twitter під назвою #BestOfTweets Brand Bracket. У фінальному раунді Microsoft зіткнулася зі Skittles. Щоб виграти цю битву у Twitter, керівник відділу маркетингу Xbox Аарон Грінберг заявив, що якщо Xbox виграє, вони випустять холодильник Xbox Series X Mini. Ну, і Xbox переміг. Деякі люди вважали, що це квітневий жарт дурня, однак керівник маркетингу зрозумів, що це не жарт, і вони серйозно ставляться до цього.

Skittles зміг набрати 49,5% голосів, тоді як Xbox взяв на себе лідерство на 50,5% голосів. Щоб оживити це, керівник відділу маркетингу також сказав, що перший холодильник отримає Skittles. Навіть Skittles пообіцяв принести смак лайма, якщо виграє конкурс, і вони також стверджували, що це не першоквітневий жарт. Але, на жаль, вони програли. Однак хороша новина полягає в тому, що в майбутньому ми побачимо мініхолодильники серії Xbox X. Але питання в тому, чи буде він доступний для продажу?

Це практично?

Microsoft працює над мініхолодильником серії Xbox

Існує ймовірність того, що ви не можете придбати його. Xbox може просто віддати кілька одиниць для власного маркетингу. Однак якщо подумати про плюси, то, на мою думку, холодильник може зіграти важливу роль в іграх. Можливо, ви бачили холодильник Redbull на задньому плані стримера. Ну, Xbox може зробити те саме. Стримери хотіли б мати холодильники, які дозволять пити прохолодно, і хоча вони годинами граються в ігри, їм не потрібно вставати за водою. Я думаю, що буде чудовою ідеєю, щоб Xbox Series X Mini Fridges були доступні для широких мас.

Microsoft працює над мініхолодильником серії Xbox

Це не перша ситуація, коли компанія заговорила про холодильники. Минулого року вони також представили великий холодильник серії Xbox. Він був більше 6 футів у висоту і мав 400 фунтів. За зовнішнім виглядом це виглядало як Xbox Series X, проте воно було величезним. Холодильник не продавали, але Xbox подарував його як подарунок на день народження. Оскільки холодильники були натхнені мемом Xbox Fridge, компанія також пожартувала над особливостями. Компанія показала, що холодильник оснащений системою True 4K Eating, холодною доставкою та розкішним тихим дизайном. Що ж, давайте подивимось, чи є холодильник Xbox серії X Mni доступний у продажу чи ні. Повідомте нам свої думки в розділі коментарів нижче.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: